Oferty pracy w NL

praca holandia

Szukasz tymczasowego zatrudnienia i wyjazd za granicę nie jest dla Ciebie problemem? Praca w Holandii jest nie tylko rozwiązaniem atrakcyjnym finansowo, ale także ciekawym doświadczeniem, które pomoże Ci zdobyć nowe kwalifikacje i podszkolić język obcy. My zajmujemy się przeprowadzaniem rekrutacji oraz gwarantujemy aplikantom dojazd do miejsca docelowego, zakwaterowanie i ewentualny, codzienny transport do firmy.

Pogrzeby Warszawa

Naszym zadaniem jest pełne odciążenie Państwa od formalności związanych ze śmiercią bliskiej osoby. Udzielamy pełnego wsparcia, spełniając Państwa oczekiwania oraz ostatnią wolę zmarłego. Organizowane przez zakład Gralewscy pogrzeby w Warszawie przepełnione są należytą czcią i szacunkiem. Przygotowujemy transport, a także dajemy Państwu możliwość wyboru trumny lub urny. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment kompozycji kwiatowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

Poradnia psychologii seksualnej

seksuolog online

Nasze usługi świadczymy zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom i młodzieży. W zakres trudności, którymi zajmuje się nasz seksuolog, wchodzi pomoc dla ofiar molestowania seksualnego, kryzysy związane z rozstaniem lub rozwodem, a także kwestie dotyczące osiągania satysfakcji seksualnej. W razie jakichkolwiek problemów możesz skorzystać z naszych usług online.

Firma na ostatnią drogę

Usługi pogrzebowe Rybnik

Przedstawiamy Państwu zakres usług pogrzebowych w Rybniku świadczonych przez firmę Orcus. Odbieramy ciało zmarłego z miejsca zgonu, przewozimy je do własnej chłodni. Ubieramy i przygotowujemy do pochówku. Prowadzimy sprzedaż trumien, urn i wieńców. Na życzenie Klienta wykonujemy kremację. Prowadzimy ceremonie pochówku we wszystkich obrządkach, również świeckie. Zajmujemy się rozklejaniem nekrologów, obsługą ceremonii, wynajmem busów dla uczestników pochówku. Sprowadzamy ciała zmarłych z zagranicy.