Organizacja wyjazdów dla firm

Wyjazdy incentive

Dobrym pomysłem na nagrodzenie zespołu za rewelacyjne wyniki są wyjazdy incentive dla pracowników. To wycieczki motywacyjne, które pozwalają poczuć załodze, że wykonała swoją pracę na 100% i zostało to docenione przez firmę. Takie podróże wzmacniają więź i budują lojalność wobec firmy. Znamy się na organizacji takich imprez - zabierzemy Twoją załogę w najciekawsze zakątki świata!

Poczuj prawdziwie ekscytujące emocje - ze Sky Camp

skok w tandemie

Naszą pasją jest spadochroniastwo. W Sky Camp pragniemy dzielić się naszą pasją z innymi osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, jak i tymi, którzy od dawna już cieszą się jego urokami. Dla początkujących proponujemy skok w tandemie. Zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a przy tym uczestnik nie traci nic na rozrywce. Nasi instruktorzy informują jak należy się zachować podczas lotu, a także przeprowadzają krótkie szkolenie. Uczestnicy dostają odpowiednie kombinezony oraz okulary.

Oprawa muzyczna na imprezy plenerowe

Obsługa imprez plenerowych Trójmiasto

Najlepszy zespół muzyczny z Krakowa to właśnie FireBand! Oferujemy wspaniałe rozwiązania dla wszystkich osób, chcących zorganizować niezapomnianą imprezę w gronie rodziny i przyjaciół. Dla nas liczy się zadowolenie każdego uczestnika. Gramy na terenie całej polski i po za jej granicami na weselach, przyjęciach rodzinnych, balach, imprezach plenerowych czy spotkaniach firmowych! Zapraszamy do kontaktu!