Organizacja spotkań i urodzin - Cool’e

dmuchańce wrocław

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zaopatrzenia swojego wydarzenia w niezwykłe elementy. Firma Cool'e kompleksowo przeprowadza imprezy firmowe oraz integracyjne na terenie Wrocławia. Oferuje także wybór doskonałych i solidnie wykonanych obiektów do zabawy, w tym zamków do skakania, trampolin, zjeżdżalni, kul wodnych, suchych basenów czy maskotek. Dysponujemy atrakcjami dla dzieci i dorosłych, by każdy mógł spędzać z nami czas w niezapomniany sposób. Współpracujemy także z punktami gastronomicznymi.

Organizacja wyjazdów dla firm

Wyjazdy incentive

Dobrym pomysłem na nagrodzenie zespołu za rewelacyjne wyniki są wyjazdy incentive dla pracowników. To wycieczki motywacyjne, które pozwalają poczuć załodze, że wykonała swoją pracę na 100% i zostało to docenione przez firmę. Takie podróże wzmacniają więź i budują lojalność wobec firmy. Znamy się na organizacji takich imprez - zabierzemy Twoją załogę w najciekawsze zakątki świata!

Oryginalny sposób na wyjście z przyjaciółmi

Gry ucieczka

Marzy Ci się dreszczyk emocji? Lubisz się bać? Uwielbiasz zagadki? Jeśli Ty i Twoi przyjaciele myślicie tak samo, zdecydujcie się na zupełnie inny sposób spędzania wolnego czasu niż kino czy spacer. Zapraszamy Was do gry typu "ucieczka z zamknięcia". Waszym zadaniem będzie wydostać się z escape roomu - przerażającego miejsca najeżonego zagadkami i łamigłówkami, które zmuszą Was do współpracy i przyspieszą bicie Waszych serc!