http://bdtviken.pl/

Pracownik w norwegii

BDT Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która posiada pięć oddziałów w Oslo i w Gdańsku. Jeśli marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej w Norwegi zgłoś się do nas.Przez trzydzieści lat działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń dla małych i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się udzielaniem porad w sprawach prawnych, finansowych i księgowych. Pomagamy uzyskać i poprawnie wypełnić wszystkie wymagane dokumenty związane z zakładaniem firmy i późiejszym jej księgowaniem i rozliczaniem.

Adwokat alimenty Warszawa

Adwokat alimenty Warszawa

Eliza Kuna jest adwokatem, którego preferencją są alimenty. Prowadzi swoją kancelarię w Warszawie, dzięki czemu dostęp do niej mają tysiące klientów. Ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności powinny Państwa ostatecznie zachęcić do współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria adwokacka Rybnik

Kancelaria adwokacka Rybnik

Świadczymy usługi prawnicze dla Klientów z Rybnika i okolic. W naszej kancelarii świadczymy pomoc w dziedzinie prawa pracy, karnego, cywilnego, konsumenckiego, autorskiego, w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych czy odszkodowań. Działamy zgodnie z etyką adwokacką. Prowadzimy również bloga, na którym informujemy o najnowszych zmianach niektórych zapisów. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać w jaki sposób pracujemy. Znajduje się tam też adres i telefon kontaktowy oraz mapa dojazdu.

Prady dla przedsiębiorstw

Doradztwo biznesowe

Doskonale znamy się na biznesie w rożnych jego aspektach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać klientów w wielu przedsięwzięciach. Nasze doradztwo biznesowe to wsparcie podczas sprzedaży, zakupu. Nasze działania obejmują przede wszystkim przygotowanie do poszczególnych działań, nadzór nad ich przebiegiem oraz finalizację. Za każdym razem dbamy o bezpieczeństwo transakcji.

Zabezpieczanie obiektów

Ochrona informacji niejawnych

Nasze zaplecze techniczne oraz dobra organizacja pracy pozwalają nam skutecznie zabezpieczać obiekty. Ochrona informacji niejawnych odbywa się przy udziale przeszkolonych, umundurowanych pracowników wyposażonych w broń. Jest to sztab przystosowany do przyjmowania i transportu dokumentów i materiałów o tajnej zawartości.

Akt notarialny w bielsko biała

akt notarialny w bielsko biała

Osoba zaufania publicznego zajmuje się przygotowywaniem umów, protokołów, a także poświadczeń dziedziczenia. Akt notarialny stanowi jeden z podstawowych dokumentów wydawanych przez naszą kancelarię. Może on zostać stworzony na potrzeby poświadczenia dokumentów, pełnomocnictwa czy też ugód alimentacyjnych.