http://bdtviken.pl/

Pracownik w Norwegii

BDT Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która posiada pięć oddziałów w Oslo i w Gdańsku. Jeśli marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej w Norwegi zgłoś się do nas.Przez trzydzieści lat działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń dla małych i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się udzielaniem porad w sprawach prawnych, finansowych i księgowych. Pomagamy uzyskać i poprawnie wypełnić wszystkie wymagane dokumenty związane z zakładaniem firmy i późiejszym jej księgowaniem i rozliczaniem.

Adwokat alimenty Warszawa

Eliza Kuna jest adwokatem, którego preferencją są alimenty. Prowadzi swoją kancelarię w Warszawie, dzięki czemu dostęp do niej mają tysiące klientów. Ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności powinny Państwa ostatecznie zachęcić do współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Czynności notarialne

http://notariusztorun.pl/

Usługi naszej Kancelarii nie zamykają się jedynie na udzielaniu porad. Notariusz w Toruniu, w naszej kancelarii, udzieli Państwu wskazówek oraz podejmie się przygotowania odpowiednich aktów notarialnych, które w świetle obowiązujących przepisów i rozporządzeń będą w stanie sfinalizować poszczególne kroki czy też podjęte przez Państwa decyzje. Ich legalizacja i zatwierdzenie jest konieczna do uprawomocnienia się poszczególnych kroków. Szczególnie, jeżeli dotyczą one przekazania darowizny lub też długotrwałej współpracy.

Kancelaria adwokacka Rybnik

Świadczymy usługi prawnicze dla Klientów z Rybnika i okolic. W naszej kancelarii świadczymy pomoc w dziedzinie prawa pracy, karnego, cywilnego, konsumenckiego, autorskiego, w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych czy odszkodowań. Działamy zgodnie z etyką adwokacką. Prowadzimy również bloga, na którym informujemy o najnowszych zmianach niektórych zapisów. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać w jaki sposób pracujemy. Znajduje się tam też adres i telefon kontaktowy oraz mapa dojazdu.