http://bdtviken.pl/

Pracownik w Norwegii

BDT Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która posiada pięć oddziałów w Oslo i w Gdańsku. Jeśli marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej w Norwegi zgłoś się do nas.Przez trzydzieści lat działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń dla małych i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się udzielaniem porad w sprawach prawnych, finansowych i księgowych. Pomagamy uzyskać i poprawnie wypełnić wszystkie wymagane dokumenty związane z zakładaniem firmy i późiejszym jej księgowaniem i rozliczaniem.

Barbara Kaszyńska

Porady prawne Gdynia

Jesteśmy podmiotem, który działa na rynku od 1991 roku, obsługując klientów w zakresie przepisów z różnych dziedzin życia. Kancelaria Adwokacka Barbara Kaszyńska oferuje porady prawne, a także opiekę procesową w zakresie takich dziedzin jak kodeks cywilny, kodeks rodzinny i opiekuńczy, administracyjny, karny, handlowy, a także zbiór przepisów dotyczących własności i autorstwa. Zajmujemy się przygotowywaniem i opiniowaniem pism procesowych, a także gromadzeniem dowodów, które mogą naszym klientom pomóc w wygraniu sprawy.

Spółki handlowe - doradztwo świadczone przez CW Kancelarię

Obsługa prawna spółek

Obszar naszej działalności to przede wszystkim udzielanie porad podmiotom gospodarczym oraz obsługa prawna spółek osobowych i kapitałowych. Zajmujemy się sporządzaniem i opiniowaniem projektów oraz negocjowaniem umów handlowych. Reprezentujemy strony w postępowaniach administracyjnych i sądowych. CW Kancelaria poza językiem polskim, świadczy swoje usługi również w dwóch językach obcych - francuskim oraz angielskim. Jeżeli chcą Państwo umówić się na spotkanie, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Adwokat alimenty Warszawa

Eliza Kuna jest adwokatem, którego preferencją są alimenty. Prowadzi swoją kancelarię w Warszawie, dzięki czemu dostęp do niej mają tysiące klientów. Ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności powinny Państwa ostatecznie zachęcić do współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jacek Kozłowski - porady w zakresie kodeksu cywilnego i karnego

Kancelaria adwokacka Toruń

Wiele osób, które na co dzień nie zajmują się analizowaniem przepisów prawnych, skarży się na to, że zapisy ustaw są niezrozumiałe, zawiłe i napisane w skomplikowany sposób. Dlatego też w celu wyjaśnienia nurtujących kwestii powstała Kancelaria adwokacka Jacek Kozłowski z Torunia, której zadaniem jest udzielanie porad w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. Oprócz tego podejmuje się reprezentacji Klientów na rozprawie sądowej oraz szeregu innych czynności. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.