http://bdtviken.pl/

Pracownik w norwegii

BDT Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która posiada pięć oddziałów w Oslo i w Gdańsku. Jeśli marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej w Norwegi zgłoś się do nas.Przez trzydzieści lat działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń dla małych i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się udzielaniem porad w sprawach prawnych, finansowych i księgowych. Pomagamy uzyskać i poprawnie wypełnić wszystkie wymagane dokumenty związane z zakładaniem firmy i późiejszym jej księgowaniem i rozliczaniem.

Adwokat alimenty Warszawa

Eliza Kuna jest adwokatem, którego preferencją są alimenty. Prowadzi swoją kancelarię w Warszawie, dzięki czemu dostęp do niej mają tysiące klientów. Ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności powinny Państwa ostatecznie zachęcić do współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria adwokacka Rybnik

Świadczymy usługi prawnicze dla Klientów z Rybnika i okolic. W naszej kancelarii świadczymy pomoc w dziedzinie prawa pracy, karnego, cywilnego, konsumenckiego, autorskiego, w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych czy odszkodowań. Działamy zgodnie z etyką adwokacką. Prowadzimy również bloga, na którym informujemy o najnowszych zmianach niektórych zapisów. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać w jaki sposób pracujemy. Znajduje się tam też adres i telefon kontaktowy oraz mapa dojazdu.

Likwidacja szkodliwych chemikaliów

Usuwanie skażeń chemicznych

Mogą nam Państwo powierzyć usuwanie skażeń chemicznych wszelkiego typu. Zajmujemy się między innymi utylizacją szkodliwych substancji po opuszczonych fabrykach, laboratoriach, składowisk leków oraz nielegalnych wysypiskach śmieci i odpadów. Usługi utylizacji groźnych substancji świadczymy na terenie Włocławka, Poznania, Torunia i Warszawy.

Prawo karne Lubin

Radca prawny Paweł Małek pracujący w Kancelarii w Lubinie oferuje pomoc firmom, spółkom a także osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Dziedziny, w których się specjalizuje, to prawo karne, cywilne oraz administracyjne. Oferta dotyczy między innymi reprezentowanie klientów przed sądami, zakładania spółek czy przygotowywania dokumentów. Szczegółowe dane na temat tej działalności są dostępne na stronie internetowej. Możliwy jest kontakt telefoniczny, mailowy bądź bezpośredni. Zapraszamy!

Pomoc adwokata Lublin

Prawnik Lublin

Daniel Paul to radca prawny, który swoją działalność prowadzi w Lublinie. Prowadzona przez niego kancelaria Ius Consultor oferuje pomoc w zakresie prawa pracy oraz cywilnego. W ofercie usług można znaleźć m.in. pomoc w dochodzeniu odszkodowań za złamanie zakazu konkurencji lub za rozwiązanie umowy bez prawidłowego dopełniania formalności.

Notariusz w centrum Szczecina

biuro notarialne

Nasza kancelaria mieści się w samym centrum Szczecina. Zajmujemy się między innymi: przygotowywaniem oświadczeń, spisywaniem aktów i protokołów oraz sporządzaniem wyciągów i odpisów. Wszystkie usługi oferowane przez biuro notarialne Małgorzata Posyniak mają charakter dokumentów urzędowych. Serdecznie zapraszamy!

Prady dla przedsiębiorstw

Doradztwo biznesowe

Doskonale znamy się na biznesie w rożnych jego aspektach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać klientów w wielu przedsięwzięciach. Nasze doradztwo biznesowe to wsparcie podczas sprzedaży, zakupu. Nasze działania obejmują przede wszystkim przygotowanie do poszczególnych działań, nadzór nad ich przebiegiem oraz finalizację. Za każdym razem dbamy o bezpieczeństwo transakcji.