A2 - Wielkopolska

Autostrady Polska

Chcesz w szybki sposób dostać się z punktu A do punktu B, ale przerażają Cię długie korki, dziury i koleiny w jezdni? Autostrady Polska - Niemcy, w tym nasza wielkopolska A2, są w pełni odrestaurowane, posiadają udogodnienia przydrożne jak parkingi dla ciężarówek telefony ratunkowe i toalety z prysznicami.

Maklerskie inwestycje

Aplikacja notowania giełdowe

Jeżeli cenisz sobie kontrolę nad światem biznesu w każdym miejscu na świecie to konieczna jest Ci aplikacja. Notowania giełdowe będą dostępne w dowolnej chwili po zalogowaniu się odciskiem palca. Przejrzystość w prowadzeniu inwestycji zapewni Ci pulpit wyświetlający wszystkie informacje odnośnie prowadzonych przez Ciebie działań.

Windykacja międzynarodowa

Windykacja międzynarodowa

W globalnym świecie wzajemnych powiązań gospodarczych, bardzo często każdemu przedsiębiorstwu zdarza się współpraca z podmiotem gospodarczym z innego kraju. Należy pamiętać, iż tego typu relacje i kontakty często są obarczone większym ryzykiem, chociażby w postaci tego, iż trafią Państwo na nieuczciwego kontrahenta. Wówczas koniecznym działaniem może okazać się windykacja międzynarodowa. Pomoc w tym zakresie znajdą Państwo w Duni EFF, firmie, która posiada 15 lat doświadczenia w zakresie księgowości i podatków.

szkolenia bhp warszawa

szkolenia bhp Warszawa

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą, który przeprowadzi dla Was odpowiednie szkolenia BHP. Warszawa jest miastem, gdzie znajdziecie naszą firmę. W ramach przekazywanej wiedzy Wasi pracownicy zostaną poinformowani w jaki sposób należy bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki oraz jak zachować się w sytuacji zagrożenia.

Licytacje ruchomości i nieruchomości Lublin

Licytacje komornicze Lublin

Nasza kancelaria zajmuje się ściąganiem długów egzekucyjnych na terenie Lublina i okolic Dodatkowo, prowadzą również licytacje komornicze zarówno zabranych w ten sposób nieruchomości, jak i ruchomości. Można otrzymywać od nich informacje na temat zbliżających się aukcji oraz rodzaju sprzedawanych przedmiotów. Aby wszcząć jakąkolwiek egzekucję, należy złożyć pisemny wniosek na piśmie. Każdy obywatel może sam wybrać osobę, która będzie ją reprezentować i ściągnie dane długi.

Stojaki na ulotki reklamowe Insparrow.pl

stojaki na ulotki reklamowe

Przedstawiamy firmę Isparrow.pl, w której możecie Państwo zamówić nowoczesne stojaki na ulotki reklamowe najwyższej jakości. Wykonane z solidnych materiałów,idealne do ulotek, folderów i broszur. Zachęcamy do składania zamówień również na potykacze, roll up’y, gabloty plakatowe i wiele innych. Dzięki naszym akcesoriom dokonacie Państwo skutecznych działań promocyjnych i marketingowych. Wasza firma będzie widoczna w przestrzeni publicznej. Oferujemy atrakcyjne ceny.