Leczenie skoliozy

Kurs skoliozy

Wszystkich rehabilitantów i fizjoterapeutów serdecznie zapraszamy do Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach na kurs skoliozy. Dowiecie się Państwo, jak wspomagać codzienną terapię tej dysfunkcji metodą PNF, która łączy w sobie zagadnienia ortopedyczne, neurologiczne, psychologiczne i inne.

Doradztwo inwestycyjne - Capital One Advisers

Doradztwo inwestycyjne

Jednym z naszych głównych zadań jest doradztwo inwestycyjne. Jesteśmy Capital One - firmą z dużym doświadczeniem w pomocy i doradzaniu różnego rodzaju przedsiębiorstwom i korporacjom. Zapewniamy, że dzięki nam możliwe będzie stuprocentowe zapewnienie sobie bezpieczeństwa finansowego i sprawne inwestowanie oraz sprzedawanie. Jesteśmy niezastąpionym partnerem w kwestiach finansowania przedsiębiorstw, dlatego też warto zgłosić się do nas. Razem znajdziemy wspólną drogę do rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy.

A2 - Wielkopolska

Autostrady Polska

Chcesz w szybki sposób dostać się z punktu A do punktu B, ale przerażają Cię długie korki, dziury i koleiny w jezdni? Autostrady Polska - Niemcy, w tym nasza wielkopolska A2, są w pełni odrestaurowane, posiadają udogodnienia przydrożne jak parkingi dla ciężarówek telefony ratunkowe i toalety z prysznicami.

Leasing operacyjny

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Wciąż nie wszyscy wiedzą, czym jest tak leasing operacyjny, a jednocześnie, jak można z niego skorzystać z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Charakteryzuje się tym, że dany przedmiot finansowania zalicza się do składników majątkowych finansującego. Jednocześnie, płacone przez korzystającego raty są wliczane do kosztów uzyskania przychodu. Warunkiem uzyskania takie pożyczki jest przynajmniej 40% normatywnego okresu amortyzacji. Umowa taka podpisana jest na oznaczony czas.

Rachunkowość w internecie

Biuro rachunkowe online

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe online. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możliwe jest uzyskiwanie szybszej i łatwiejszej obsługi, za sprawą której zaoszczędzicie swój czas i pieniądze. Dostępni są u nas specjaliści z obszaru pełnej księgowości, dzięki którym możliwe jest tworzenie i regularne uzupełnianie właściwych akt. Zajmiemy się sporządzaniem Waszych ksiąg handlowych czy też przychodów i rozchodów w firmach.

Grosz - stabilizacja ze złota

Sprzedaż złota

Ustroje i systemy polityczne się zmieniają, nowe kraje powstają i upadają, waluty nieustannie tracą i zyskują na wartości. W tym nieco szalonym świecie pewne prawidła są jednak trwałe. Sprzedaż złota, jaką poza jego skupem oferuje Państwu wrocławska firma Grosz, dotyczy właśnie jednej z takich rzeczy. Jest to kruszec, który niezależnie od sytuacji stanowi finansowe zabezpieczenie na nawet najtrudniejsze czasy, dlatego warto być przezornym i zaopatrzyć się w jego rezerwę, choć oczywiście mamy nadzieję, że nigdy nie będzie potrzeby się nim posługiwać.

Przetłumaczenie publikacji

Tłumaczenia naukowe polsko-angielskie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących pisania i korekty specjalistycznych tekstów. Oferujemy tłumaczenia naukowe polsko-angielskie (artykułów z dziedzin przyrodniczych, np. medycznych, rolniczych, biologicznych czy ekonomicznych). Redagujemy m.in. artykuły, odpowiedzi na recenzje, prezentacje, streszczenia (na konferencje), listy przewodnie oraz inne, również niestandardowe zlecenia. W przypadku korekt pomagamy z zakresu gramatyki, interpunkcji, stylistyki, ortografii czy wydźwięku i logiki całego pisma.

Doradztwo finansowe Warszawa

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które na rynku funkcjonuje już od dłuższego czasu. Mieliśmy zatem możliwość uczestniczenia w zmieniających się realiach gospodarczych Polski, wykonując w tym czasie bardzo wiele czynności konsultingowych dla innych podmiotów gospodarczych. TaxSafe oferuje doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Ułatwi to Twojej firmie wybór optymalnych kierunków inwestycji, a także obranie efektywnych metod i technik zarządzania ryzykiem. Skorzystanie z naszych usług zapewni bezpieczeństwo Twojej firmie.