A2 - Wielkopolska

Autostrady Polska

Chcesz w szybki sposób dostać się z punktu A do punktu B, ale przerażają Cię długie korki, dziury i koleiny w jezdni? Autostrady Polska - Niemcy, w tym nasza wielkopolska A2, są w pełni odrestaurowane, posiadają udogodnienia przydrożne jak parkingi dla ciężarówek telefony ratunkowe i toalety z prysznicami.

Rachunkowość w internecie

Biuro rachunkowe online

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe online. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możliwe jest uzyskiwanie szybszej i łatwiejszej obsługi, za sprawą której zaoszczędzicie swój czas i pieniądze. Dostępni są u nas specjaliści z obszaru pełnej księgowości, dzięki którym możliwe jest tworzenie i regularne uzupełnianie właściwych akt. Zajmiemy się sporządzaniem Waszych ksiąg handlowych czy też przychodów i rozchodów w firmach.

Szkolenie z zakresu neuroterapii

Biofeedback

Zajmujemy się organizacją szkoleń oraz konferencji dla fizjoterapeutów, psychologów i nauczycieli, w szczególności w zakresie pomocy dla niepełnosprawnych czy osób z różnymi dysfunkcjami. Proponujemy również kurs EEG biofeedback, który obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne z obszaru neuroterapii oraz wykorzystania fal mózgowych do leczenia nieprawidłowości układu nerwowego.

Ulepsz zarządzanie swoją firmą

narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem

Dzięki naszej pomocy duże i małe firmy, uzyskują lepsze wyniki w sprzedaży. Oferujemy skuteczne narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem. Są to: doradztwo biznesowe, programy operacyjne i aplikacje do prowadzenia rejestrów, a także specjalistyczne szkolenia. Nowoczesne metody pozwalają sprawniej zbierać dane i szkolić nowych pracowników.

Rachunki wokół PIT

Ile kosztuje rozliczenie PIT

Biuro rachunkowe skupiające profesjonalnych księgowych to sprawa na wagę złota. Oszczędza przede wszystkim czas, a także pracę czy pieniądze. Aby odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje rozliczenie PIT, warto zajrzeć na naszą stronę internetową. Dowiesz się też między innymi, jaka jest cena za taką kompetentną usługę.

Maklerskie inwestycje

Aplikacja notowania giełdowe

Jeżeli cenisz sobie kontrolę nad światem biznesu w każdym miejscu na świecie to konieczna jest Ci aplikacja. Notowania giełdowe będą dostępne w dowolnej chwili po zalogowaniu się odciskiem palca. Przejrzystość w prowadzeniu inwestycji zapewni Ci pulpit wyświetlający wszystkie informacje odnośnie prowadzonych przez Ciebie działań.

Biuro księgowe

Ze względu na wysokie kwalifikacje naszych pracowników i długą działalność na rynku ośmielamy się twierdzić, że prowadzimy najlepsze biuro księgowe. Warszawa to tutaj nas znajdziesz. Nasze biuro świadczy usługi z zakresu zarządzania podmiotami gospodarczymi, usługi księgowe, w zakresie administracji kadr i płac oraz wiele innych. Zapraszamy serdecznie.

Ochrona w trakcie wakacji

Ubezpieczenie turystyczne

Planujesz wakacje? Nie zapomnij o tym, by wykupić ubezpieczenie turystyczne na czas wyjazdu - nigdy bowiem nie wiesz, co może się zdarzyć w trakcie pobytu za granicą. Na naszej stronie internetowej możesz skorzystać ze specjalnej porównywarki ochrony, jaką proponują firmy w trakcie wyjazdu, i zdecydować się na najlepszą dla siebie opcję.

Windykacja międzynarodowa

W globalnym świecie wzajemnych powiązań gospodarczych, bardzo często każdemu przedsiębiorstwu zdarza się współpraca z podmiotem gospodarczym z innego kraju. Należy pamiętać, iż tego typu relacje i kontakty często są obarczone większym ryzykiem, chociażby w postaci tego, iż trafią Państwo na nieuczciwego kontrahenta. Wówczas koniecznym działaniem może okazać się windykacja międzynarodowa. Pomoc w tym zakresie znajdą Państwo w Duni EFF, firmie, która posiada 15 lat doświadczenia w zakresie księgowości i podatków.

Porady prawne - stacjonarnie i online

Radca prawny Warszawa

Trudności w interpretowaniu przepisów przez większość osób, które nie posiadają specjalistycznego wykształcenia w tym kierunku, sprawiają, że pomocny staje się radca prawny. Warszawa to siedziba Radców prawnych, gdzie pomoc i wsparcie znajdą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Zajmujemy się między innymi takimi dziedzinami ustawodawstwa jak kodeks rodzinny, kodeks cywilny, a także relacje gospodarcze pomiędzy przedsiębiorstwami. W ramach świadczonych usług pomożemy m. in. w sporządzaniu określonych dokumentów.