Leczenie skoliozy

Kurs skoliozy

Wszystkich rehabilitantów i fizjoterapeutów serdecznie zapraszamy do Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach na kurs skoliozy. Dowiecie się Państwo, jak wspomagać codzienną terapię tej dysfunkcji metodą PNF, która łączy w sobie zagadnienia ortopedyczne, neurologiczne, psychologiczne i inne.

GRAND NOVA - wybierz wirtualną siedzibę swojej firmy

Wirtualne biura Warszawa

Rosnąca liczba powstających firm prowadzi swoją działalność całkowicie zdalnie, bez konieczności posiadania siedziby fizycznej, generującej dodatkowe, comiesięczne koszty. Przedsiębiorstwo GRAND NOVA Sp. z o.o. oferuje znakomite rozwiązanie tej sytuacji - wirtualne biura w Warszawie lub innych stolicach województw, które pozwalają uzyskać fizyczny adres firmy, a przy tym zminimalizować ponoszone na ten cel koszty. Co więcej, w ramach usługi przedsiębiorcy otrzymują również obsługę korespondencji i inne usługi dodatkowe.

Spawy o odszkodowania - Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gabrysiak-Pikorska

adwokat odszkodowania

Kancelaria adwokat Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej realizuje obsługę prawną w zakresie odszkodowań. Sprawy, które najczęściej trafiają do naszego biura, związane są z całkowitą odmową wypłaty rekompensaty finansowej ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego lub też wypłatę w kwocie zaniżonej i niezgodnej z treścią zawieranej z Towarzystwem umowy. Zadaniem prawnika jest wówczas reprezentowanie stanowiska Klienta, przygotowanie niezbędnych wniosków i odwołań od decyzji oraz negocjowanie z Towarzystwem.

Doradztwo inwestycyjne - Capital One Advisers

Doradztwo inwestycyjne

Jednym z naszych głównych zadań jest doradztwo inwestycyjne. Jesteśmy Capital One - firmą z dużym doświadczeniem w pomocy i doradzaniu różnego rodzaju przedsiębiorstwom i korporacjom. Zapewniamy, że dzięki nam możliwe będzie stuprocentowe zapewnienie sobie bezpieczeństwa finansowego i sprawne inwestowanie oraz sprzedawanie. Jesteśmy niezastąpionym partnerem w kwestiach finansowania przedsiębiorstw, dlatego też warto zgłosić się do nas. Razem znajdziemy wspólną drogę do rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy.

A2 - Wielkopolska

Autostrady Polska

Chcesz w szybki sposób dostać się z punktu A do punktu B, ale przerażają Cię długie korki, dziury i koleiny w jezdni? Autostrady Polska - Niemcy, w tym nasza wielkopolska A2, są w pełni odrestaurowane, posiadają udogodnienia przydrożne jak parkingi dla ciężarówek telefony ratunkowe i toalety z prysznicami.

Wyeliminuj bariery, stojące na drodze do Twojego rozwoju z coachem z Your Fellow

Coaching osobisty

Celem naszych szkoleń jest osiągnięcie przez Ciebie celów samodzielnie wyznaczonych na początku spotkań. W Your Fellow coaching osobisty prowadzony jest przez doświadczoną trenerkę, managera i wykształconego socjologa - Magdalenę Tworek. Zajęcia pomogą Ci w utrzymaniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a biznesowym. Pomożemy Ci odkryć bariery, jakie blokują Cię w dążeniu do indywidualnego rozwoju oraz skutecznie je usunąć. Kursy mogą odbywać się zarówno w naszyj siedzibie, jak i online - przez Skype.

Leasing operacyjny

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Wciąż nie wszyscy wiedzą, czym jest tak leasing operacyjny, a jednocześnie, jak można z niego skorzystać z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Charakteryzuje się tym, że dany przedmiot finansowania zalicza się do składników majątkowych finansującego. Jednocześnie, płacone przez korzystającego raty są wliczane do kosztów uzyskania przychodu. Warunkiem uzyskania takie pożyczki jest przynajmniej 40% normatywnego okresu amortyzacji. Umowa taka podpisana jest na oznaczony czas.

Biuro rachunkowe cennik usług

Polecamy usługi, jakie realizuje dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe w Gdańsku. Cennik obejmujący naszą ofertę udostępniony został na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się dla naszych klientów tworzeniem i prowadzeniem ksiąg handlowych, a także przychodów i rozchodów oraz rozliczeń skarbowych.

Rachunkowość w internecie

Biuro rachunkowe online

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe online. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możliwe jest uzyskiwanie szybszej i łatwiejszej obsługi, za sprawą której zaoszczędzicie swój czas i pieniądze. Dostępni są u nas specjaliści z obszaru pełnej księgowości, dzięki którym możliwe jest tworzenie i regularne uzupełnianie właściwych akt. Zajmiemy się sporządzaniem Waszych ksiąg handlowych czy też przychodów i rozchodów w firmach.