A2 - Wielkopolska

Autostrady Polska

Chcesz w szybki sposób dostać się z punktu A do punktu B, ale przerażają Cię długie korki, dziury i koleiny w jezdni? Autostrady Polska - Niemcy, w tym nasza wielkopolska A2, są w pełni odrestaurowane, posiadają udogodnienia przydrożne jak parkingi dla ciężarówek telefony ratunkowe i toalety z prysznicami.

Rachunkowość w internecie

Biuro rachunkowe online

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe online. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możliwe jest uzyskiwanie szybszej i łatwiejszej obsługi, za sprawą której zaoszczędzicie swój czas i pieniądze. Dostępni są u nas specjaliści z obszaru pełnej księgowości, dzięki którym możliwe jest tworzenie i regularne uzupełnianie właściwych akt. Zajmiemy się sporządzaniem Waszych ksiąg handlowych czy też przychodów i rozchodów w firmach.

Szkolenie z zakresu neuroterapii

Biofeedback

Zajmujemy się organizacją szkoleń oraz konferencji dla fizjoterapeutów, psychologów i nauczycieli, w szczególności w zakresie pomocy dla niepełnosprawnych czy osób z różnymi dysfunkcjami. Proponujemy również kurs EEG biofeedback, który obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne z obszaru neuroterapii oraz wykorzystania fal mózgowych do leczenia nieprawidłowości układu nerwowego.

Ulepsz zarządzanie swoją firmą

narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem

Dzięki naszej pomocy duże i małe firmy, uzyskują lepsze wyniki w sprzedaży. Oferujemy skuteczne narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem. Są to: doradztwo biznesowe, programy operacyjne i aplikacje do prowadzenia rejestrów, a także specjalistyczne szkolenia. Nowoczesne metody pozwalają sprawniej zbierać dane i szkolić nowych pracowników.

Maklerskie inwestycje

Aplikacja notowania giełdowe

Jeżeli cenisz sobie kontrolę nad światem biznesu w każdym miejscu na świecie to konieczna jest Ci aplikacja. Notowania giełdowe będą dostępne w dowolnej chwili po zalogowaniu się odciskiem palca. Przejrzystość w prowadzeniu inwestycji zapewni Ci pulpit wyświetlający wszystkie informacje odnośnie prowadzonych przez Ciebie działań.

Ochrona w trakcie wakacji

Ubezpieczenie turystyczne

Planujesz wakacje? Nie zapomnij o tym, by wykupić ubezpieczenie turystyczne na czas wyjazdu - nigdy bowiem nie wiesz, co może się zdarzyć w trakcie pobytu za granicą. Na naszej stronie internetowej możesz skorzystać ze specjalnej porównywarki ochrony, jaką proponują firmy w trakcie wyjazdu, i zdecydować się na najlepszą dla siebie opcję.

Windykacja międzynarodowa

W globalnym świecie wzajemnych powiązań gospodarczych, bardzo często każdemu przedsiębiorstwu zdarza się współpraca z podmiotem gospodarczym z innego kraju. Należy pamiętać, iż tego typu relacje i kontakty często są obarczone większym ryzykiem, chociażby w postaci tego, iż trafią Państwo na nieuczciwego kontrahenta. Wówczas koniecznym działaniem może okazać się windykacja międzynarodowa. Pomoc w tym zakresie znajdą Państwo w Duni EFF, firmie, która posiada 15 lat doświadczenia w zakresie księgowości i podatków.

Porady prawne - stacjonarnie i online

Radca prawny Warszawa

Trudności w interpretowaniu przepisów przez większość osób, które nie posiadają specjalistycznego wykształcenia w tym kierunku, sprawiają, że pomocny staje się radca prawny. Warszawa to siedziba Radców prawnych, gdzie pomoc i wsparcie znajdą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Zajmujemy się między innymi takimi dziedzinami ustawodawstwa jak kodeks rodzinny, kodeks cywilny, a także relacje gospodarcze pomiędzy przedsiębiorstwami. W ramach świadczonych usług pomożemy m. in. w sporządzaniu określonych dokumentów.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenia samochodu

Część naszych produktów jest zupełnie opcjonalna, jednak niektóre z nich należy nabyć obowiązkowo. Należą do nich np. ubezpieczenia samochodu OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Taki dokument chroni posiadacza zarejestrowanego pojazdu od odpowiedzialności za ewentualne wyrządzone na drodze szkody.