A2 - Wielkopolska

Autostrady Polska

Chcesz w szybki sposób dostać się z punktu A do punktu B, ale przerażają Cię długie korki, dziury i koleiny w jezdni? Autostrady Polska - Niemcy, w tym nasza wielkopolska A2, są w pełni odrestaurowane, posiadają udogodnienia przydrożne jak parkingi dla ciężarówek telefony ratunkowe i toalety z prysznicami.

Szkolenie z zakresu neuroterapii

Biofeedback

Zajmujemy się organizacją szkoleń oraz konferencji dla fizjoterapeutów, psychologów i nauczycieli, w szczególności w zakresie pomocy dla niepełnosprawnych czy osób z różnymi dysfunkcjami. Proponujemy również kurs EEG biofeedback, który obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne z obszaru neuroterapii oraz wykorzystania fal mózgowych do leczenia nieprawidłowości układu nerwowego.

Ulepsz zarządzanie swoją firmą

narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem

Dzięki naszej pomocy duże i małe firmy, uzyskują lepsze wyniki w sprzedaży. Oferujemy skuteczne narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem. Są to: doradztwo biznesowe, programy operacyjne i aplikacje do prowadzenia rejestrów, a także specjalistyczne szkolenia. Nowoczesne metody pozwalają sprawniej zbierać dane i szkolić nowych pracowników.

Maklerskie inwestycje

Aplikacja notowania giełdowe

Jeżeli cenisz sobie kontrolę nad światem biznesu w każdym miejscu na świecie to konieczna jest Ci aplikacja. Notowania giełdowe będą dostępne w dowolnej chwili po zalogowaniu się odciskiem palca. Przejrzystość w prowadzeniu inwestycji zapewni Ci pulpit wyświetlający wszystkie informacje odnośnie prowadzonych przez Ciebie działań.

Windykacja międzynarodowa

W globalnym świecie wzajemnych powiązań gospodarczych, bardzo często każdemu przedsiębiorstwu zdarza się współpraca z podmiotem gospodarczym z innego kraju. Należy pamiętać, iż tego typu relacje i kontakty często są obarczone większym ryzykiem, chociażby w postaci tego, iż trafią Państwo na nieuczciwego kontrahenta. Wówczas koniecznym działaniem może okazać się windykacja międzynarodowa. Pomoc w tym zakresie znajdą Państwo w Duni EFF, firmie, która posiada 15 lat doświadczenia w zakresie księgowości i podatków.

Porady prawne - stacjonarnie i online

Radca prawny Warszawa

Trudności w interpretowaniu przepisów przez większość osób, które nie posiadają specjalistycznego wykształcenia w tym kierunku, sprawiają, że pomocny staje się radca prawny. Warszawa to siedziba Radców prawnych, gdzie pomoc i wsparcie znajdą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Zajmujemy się między innymi takimi dziedzinami ustawodawstwa jak kodeks rodzinny, kodeks cywilny, a także relacje gospodarcze pomiędzy przedsiębiorstwami. W ramach świadczonych usług pomożemy m. in. w sporządzaniu określonych dokumentów.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenia samochodu

Część naszych produktów jest zupełnie opcjonalna, jednak niektóre z nich należy nabyć obowiązkowo. Należą do nich np. ubezpieczenia samochodu OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Taki dokument chroni posiadacza zarejestrowanego pojazdu od odpowiedzialności za ewentualne wyrządzone na drodze szkody.

usługi windykacji należności

windykacja należności

Obszarem naszej działalności jest giełda wierzytelności. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, a zdobycie rzetelnej wiedzy i doświadczenia w kancelarii pozwoliło nam na to, by móc zaoferować naszym klientom satysfakcjonujące rozwiązania. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat windykacji należności - zapoznaj się z informacjami dostępnymi na naszej stronie.