Torby z nadrukiem

Torby reklamowe

Dla licznych firm przygotowaliśmy najciekawsze sposoby na uzupełnienie danej kampanii marketingowej, jak na przykład oferowane przez nas torby reklamowe. Jako producent zapewniamy swoim Klientom dostęp do różnorodnych produktów o rozmaitych rozmiarach, formatach czy kolorystyce, dzięki czemu każdy znajdzie u nas dla siebie optymalne rozwiązanie.

potykacze

standy

Istnieje wiele możliwości wypromowania swojego produktu. Jedną z nich jest wykorzystanie ekspozytorów, które, ustawione przed wejściem do lokalu, zwrócą na siebie uwagę wchodzących osób. Zamówienia na standy reklamowe wykonuje nasza firma firma. Składając u nich zlecenie mamy możliwość wybrania różnych wymiarów - od malutkich po bardzo duże (nawet wielkości szafy). Stopień rozbudowania potykacza również zależy od naszych potrzeb. Dodatkowo każdy taki produkt jest odpowiednio wzmacniany, dlatego nadaje się do utrzymania różnego rodzaju przedmiotów.

Torby na zakupy wielorazowego użytku

Bawełniane torby reklamowe

W naszym asortymencie znajdują się wyroby, które wspierają ochronę środowiska naturalnego. Nasze bawełniane torby można stosować wielokrotnie, co pozwala zrezygnować z jednorazowych, foliowych reklamówek. Ponadto produkowane przez nas przedmioty są odporne na obciążenia, a więc można w nich bez trudności przenosić zakupy czy książki.

Napis z trwałego materiału

litery ze styroduru

Zależy Ci na trwałym i odpornym na zmienne warunki atmosferycznym napisie? Zgłoś się do nas! Tworzymy litery ze styroduru, który jest materiałem wykorzystywanym do ociepleń budynków. Jest to zamiennik styropianu. Mimo jego twardości, bardzo łatwo wycina się z niego najróżniejsze kształty, dlatego wydaje się być idealnym rozwiązaniem do wykonania napisów.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe

Jedną z naszych usług jest profesjonalne grawerowanie laserowe. Dzięki naszym systemom możemy niezwykle dokładnie znakować elementy z materiałów, takich jak metal, plexi, skóra, drewno, a także papier. Każdy wykonany przez nas napis jest ponadto bardzo trwały. Ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych, a także producentów i dystrybutorów gadżetów reklamowych.

Producent pudeł tekturowych

Pudełka tekturowe

Oferujemy wysoko jakościowe, praktyczne pudełka tekturowe, które znajdują zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach, jak i gospodarstwach domowych. Wykonane z doskonałej materiału - są lekkie, a zarazem trwałe, co zapewnia im funkcjonalność. Nasze opakowania dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy może dopasować produkt pod kątem indywidualnych potrzeb.