Bud-Net - granica pomiędzy drogą a chodnikiem

Krawężniki drogowe

Jest to jeden z podstawowych wyrobów granitowych, który jest produkowany i dostarczany przez firmę Bud-Net. Współpraca ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami oraz ulepszanie własnych procesów technologicznych, sprawiają, że krawężniki drogowe oferowane przez firmę Bud-Net cechują się coraz wyższą jakością.

Torby reklamowe

Torby papierowe

Od lat działamy na rynku reklamy zewnętrznej. Projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy torby papierowe z nadrukiem wybranym przez klienta. Regularnie wprowadzamy nowe wielkości torebek do sprzedaży, co sprawia, że naszymi projektami interesują się przedstawiciele coraz to nowych branży, w tym gastronomicznej, odzieżowej i obuwniczej. Jednym z bestsellerów jest torba do cateringu, ze specjalnymi wygodnymi uchwytami. W ofercie mamy również ekologiczne torby bawełniane mogące posłużyć na zakupach i jako prezent.

Budowa stoisk targowych

projektowanie stoisk targowych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie znajdziecie państwo liczne formy, w jakich wykonujemy dla Państwa najlepsze systemy reklam, które sprawdzą się na przykład na tragach czy wystawach, w jakich bierze udział nasza firma. Wykonywana przez naszych specjalistów profesjonalna budowa stoisk targowych zapewni Państwu miejsce, w którym w efektywnej formie będziecie Państwo mogli eksponować swoją ofertę produktów czy też usług. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy ustalą szczegóły zlecenia.

Hopson - druk wielkoformatowy

Oklejanie samochodów Poznań

Podczas planowania instrumentów promocyjnych i marketingowych dla swojego przedsiębiorstwa warto wziąć pod uwagę środek transportu, którym nasi pracownicy będą poruszali się na trasie. Firma Hopson specjalizuje się w druku wielkoformatowym, oferujemy także oklejanie samochodów. Poznań jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zaawansowane technologie maszynowe, które pozwolą nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!

Firma Drukuj.eu z Wrocławia

Gazetki reklamowe

Nasza oferta to gazetki reklamowe na wysokim światowym poziomie. Firma produkuje przyjazne dla środowiska i praktyczne opakowania i ulotki. Wszystkie produkowane materiały reklamowe posiadają odpowiednie certyfikaty. W ofercie gazetki reklamowe, ulotki A4, drukowanie metek i etykiet, a także laminowanie i foliowanie.