Budowa stoisk targowych

projektowanie stoisk targowych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie znajdziecie państwo liczne formy, w jakich wykonujemy dla Państwa najlepsze systemy reklam, które sprawdzą się na przykład na tragach czy wystawach, w jakich bierze udział nasza firma. Wykonywana przez naszych specjalistów profesjonalna budowa stoisk targowych zapewni Państwu miejsce, w którym w efektywnej formie będziecie Państwo mogli eksponować swoją ofertę produktów czy też usług. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy ustalą szczegóły zlecenia.

https://www.hopson.pl/

Oklejanie samochodów

Podczas planowania instrumentów promocyjnych i marketingowych dla swojego przedsiębiorstwa warto wziąć pod uwagę środek transportu, którym nasi pracownicy będą poruszali się na trasie. Firma Hopson specjalizuje się w druku wielkoformatowym, oferujemy także oklejanie samochodów. Poznań jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zaawansowane technologie maszynowe, które pozwolą nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!

Gadżety dla firm

Krówki reklamowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje najróżniejsze gadżety dla firm, w tym między innymi krówki reklamowe, lizaki czy czekoladki. To wyjątkowe gadżety, które z pewnością pozwolą Państwu na zjednanie sobie wielu nowych klientów, jak również docenienie lojalności tych obecnych. Gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją dostępną na stronie.

Druk za pomocą sublimacji

Plotery sublimacyjne

Nasze urządzenia zapewnią sprawne i szybkie nanoszenie nadruków na tekstylia, twarde powierzchnie oraz inne materiały promocyjne. Plotery sublimacyjne to drukarki wyposażone w specjalne głowice, dające wysoką efektowność i długi czas eksploatacji. Do urządzenia dodawane są odpowiednie atramenty (w zależności od tego, na czym chcemy drukować).

Długopisy reklamowe Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktowej, w której znajdziecie Państwo liczne długopisy reklamowe. Warszawa stanowi siedzibę naszej firmy, gdzie możecie Państwo spotkać się z naszymi przedstawicielami, którzy przygotują dla Państwa najciekawsze rozwiązania, jakie stosowane są w kampaniach reklamowych.

Szyldy reklamowe

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych specjalistów tablice i szyldy reklamowe. Dzięki przygotowywanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest zwiększanie widoczności Waszego przedsiębiorstwa w przestrzeni miejskiej. Oferowane przez nas materiały promocyjne pozwalają na wspomaganie Waszych działań promocyjnych. Do realizowania dla naszych klientów zleceń wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz urządzenia. Za ich sprawą możliwe jest szybkie wykonywanie danych zamówień.

Torby z nadrukiem

Torby reklamowe

Dla licznych firm przygotowaliśmy najciekawsze sposoby na uzupełnienie danej kampanii marketingowej, jak na przykład oferowane przez nas torby reklamowe. Jako producent zapewniamy swoim Klientom dostęp do różnorodnych produktów o rozmaitych rozmiarach, formatach czy kolorystyce, dzięki czemu każdy znajdzie u nas dla siebie optymalne rozwiązanie.

Grawerowanie

Znakowanie laserowe

Profesjonalne znakowanie laserowe to wspaniała metoda, która umożliwia ozdabianie upominków reklamowych. Nasza firma chętnie podejmie się tego zadania - posiadamy bowiem nowoczesny i niezawodny sprzęt, dzięki któremu proces grawerowania przebiega niezwykle szybko. Dodatkowo efekty naszej pracy są bardzo estetyczne.

potykacze

standy

Istnieje wiele możliwości wypromowania swojego produktu. Jedną z nich jest wykorzystanie ekspozytorów, które, ustawione przed wejściem do lokalu, zwrócą na siebie uwagę wchodzących osób. Zamówienia na standy reklamowe wykonuje nasza firma firma. Składając u nich zlecenie mamy możliwość wybrania różnych wymiarów - od malutkich po bardzo duże (nawet wielkości szafy). Stopień rozbudowania potykacza również zależy od naszych potrzeb. Dodatkowo każdy taki produkt jest odpowiednio wzmacniany, dlatego nadaje się do utrzymania różnego rodzaju przedmiotów.

ES-GRAF

Druk Gdańsk

Oprócz broszur, plakatów, ulotek, bloczków i notesów, papierów firmowych, etykiet, firma ES-GRAF z Gdańska wykonuje również mnóstwo innych projektów dla firm nie tylko z Trójmiasta. Sukces firmy oparty jest o najwyższej jakości druk, ale także kompleksowy zakres usług. Eksperci przygotują dla Państwa projekt, zrealizują go oraz zapewnią wsparcie introligatorskie. W rezultacie, jeśli potrzebujesz nawet najbardziej nietypowych materiałów reklamowych, czy też firmowych, możesz zwrócić się tylko do jednego eksperta.