potykacze

standy

Istnieje wiele możliwości wypromowania swojego produktu. Jedną z nich jest wykorzystanie ekspozytorów, które, ustawione przed wejściem do lokalu, zwrócą na siebie uwagę wchodzących osób. Zamówienia na standy reklamowe wykonuje nasza firma firma. Składając u nich zlecenie mamy możliwość wybrania różnych wymiarów - od malutkich po bardzo duże (nawet wielkości szafy). Stopień rozbudowania potykacza również zależy od naszych potrzeb. Dodatkowo każdy taki produkt jest odpowiednio wzmacniany, dlatego nadaje się do utrzymania różnego rodzaju przedmiotów.

Napis z trwałego materiału

litery ze styroduru

Zależy Ci na trwałym i odpornym na zmienne warunki atmosferycznym napisie? Zgłoś się do nas! Tworzymy litery ze styroduru, który jest materiałem wykorzystywanym do ociepleń budynków. Jest to zamiennik styropianu. Mimo jego twardości, bardzo łatwo wycina się z niego najróżniejsze kształty, dlatego wydaje się być idealnym rozwiązaniem do wykonania napisów.

Naczynia personalizowane

Kubek szroniony

Twój dzień zaczyna się od kawy? U nas również! Jeżeli rozsmakowałeś się w magicznym efekcie szronu na Twoim porannym napoju, mamy dla Ciebie propozycję. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywny kubek szroniony, który nie tylko doda uroku Twojemu codziennemu porankowi, ale przede wszystkim zachowa temperaturę Twojego napoju na dłużej. Dodatkowo, dbając o estetykę i jakość, kubek szroniony wykonany jest z najwyższej jakości materiału zdobionego specjalną techniką. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz wyjątkowy kubek dla siebie i na niepowtarzalny prezent. Przekonaj się, że warto rozpocząć dzień od niezwykle efektownego kubka szronionego!