Bud-Net - granica pomiędzy drogą a chodnikiem

Krawężniki drogowe

Jest to jeden z podstawowych wyrobów granitowych, który jest produkowany i dostarczany przez firmę Bud-Net. Współpraca ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami oraz ulepszanie własnych procesów technologicznych, sprawiają, że krawężniki drogowe oferowane przez firmę Bud-Net cechują się coraz wyższą jakością.

Torby reklamowe

Torby papierowe

Od lat działamy na rynku reklamy zewnętrznej. Projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy torby papierowe z nadrukiem wybranym przez klienta. Regularnie wprowadzamy nowe wielkości torebek do sprzedaży, co sprawia, że naszymi projektami interesują się przedstawiciele coraz to nowych branży, w tym gastronomicznej, odzieżowej i obuwniczej. Jednym z bestsellerów jest torba do cateringu, ze specjalnymi wygodnymi uchwytami. W ofercie mamy również ekologiczne torby bawełniane mogące posłużyć na zakupach i jako prezent.

Budowa stoisk targowych

projektowanie stoisk targowych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie znajdziecie państwo liczne formy, w jakich wykonujemy dla Państwa najlepsze systemy reklam, które sprawdzą się na przykład na tragach czy wystawach, w jakich bierze udział nasza firma. Wykonywana przez naszych specjalistów profesjonalna budowa stoisk targowych zapewni Państwu miejsce, w którym w efektywnej formie będziecie Państwo mogli eksponować swoją ofertę produktów czy też usług. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy ustalą szczegóły zlecenia.

Strategie promocji

Agencja kreatywna Warszawa

Jesteśmy liderem uniwersalnych adaptacji komunikacyjnych. Prowadzimy jednocześnie agencję marketingową i kreatywną w Warszawie. W ramach tej drugiej działalności, proponujemy usługę budowania wizerunku firmy. Ufając nam, zyskujesz zaufanie klientów. Jako agencja reklamowa zajmujemy się planowaniem projektów międzynarodowych reklamy za granicą, a także krajowych realizacji z gatunku BTL, ATL, design i digital. Mamy spore doświadczenie, a nasza strategia marketingowa zarówno polska jak i zagraniczna jest niezwykle efektywna.

Hopson - druk wielkoformatowy

Oklejanie samochodów Poznań

Podczas planowania instrumentów promocyjnych i marketingowych dla swojego przedsiębiorstwa warto wziąć pod uwagę środek transportu, którym nasi pracownicy będą poruszali się na trasie. Firma Hopson specjalizuje się w druku wielkoformatowym, oferujemy także oklejanie samochodów. Poznań jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zaawansowane technologie maszynowe, które pozwolą nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!

Mr Druk - tanie usługi poligraficzne

Drukarnia cyfrowa poznań

Nasze biuro zajdą Państwo w Komornikach koło Poznania, ale wszelkiego rodzaju zlecenia można również zrealizować poprzez naszą stronę internetową. Firma Mr Druk to profesjonalna drukarnia cyfrowa świadcząca wysokiej jakości usługi poligraficzne. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych jak i osób prywatnych. Z naszą pomocą zaprojektujesz spersonalizowane ulotki i plakaty, a także wizytówki lub zaproszenia ślubne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym atrakcyjnym cennikiem.

Firma Drukuj.eu z Wrocławia

Gazetki reklamowe

Nasza oferta to gazetki reklamowe na wysokim światowym poziomie. Firma produkuje przyjazne dla środowiska i praktyczne opakowania i ulotki. Wszystkie produkowane materiały reklamowe posiadają odpowiednie certyfikaty. W ofercie gazetki reklamowe, ulotki A4, drukowanie metek i etykiet, a także laminowanie i foliowanie.