Bud-Net - granica pomiędzy drogą a chodnikiem

Krawężniki drogowe

Jest to jeden z podstawowych wyrobów granitowych, który jest produkowany i dostarczany przez firmę Bud-Net. Współpraca ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami oraz ulepszanie własnych procesów technologicznych, sprawiają, że krawężniki drogowe oferowane przez firmę Bud-Net cechują się coraz wyższą jakością.

Budowa stoisk targowych

projektowanie stoisk targowych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie znajdziecie państwo liczne formy, w jakich wykonujemy dla Państwa najlepsze systemy reklam, które sprawdzą się na przykład na tragach czy wystawach, w jakich bierze udział nasza firma. Wykonywana przez naszych specjalistów profesjonalna budowa stoisk targowych zapewni Państwu miejsce, w którym w efektywnej formie będziecie Państwo mogli eksponować swoją ofertę produktów czy też usług. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy ustalą szczegóły zlecenia.

Hopson - druk wielkoformatowy

Oklejanie samochodów Poznań

Podczas planowania instrumentów promocyjnych i marketingowych dla swojego przedsiębiorstwa warto wziąć pod uwagę środek transportu, którym nasi pracownicy będą poruszali się na trasie. Firma Hopson specjalizuje się w druku wielkoformatowym, oferujemy także oklejanie samochodów. Poznań jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zaawansowane technologie maszynowe, które pozwolą nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!

Gadżety dla firm

Krówki reklamowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje najróżniejsze gadżety dla firm, w tym między innymi krówki reklamowe, lizaki czy czekoladki. To wyjątkowe gadżety, które z pewnością pozwolą Państwu na zjednanie sobie wielu nowych klientów, jak również docenienie lojalności tych obecnych. Gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją dostępną na stronie.

Koperty kurierskie - Plast-farb

Koperty kurierskie

Od kurierów oczekuje się, że przesyłki transportowane przez nich będą dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. Nasza firma dostarcza wytrzymałe koperty kurierskie wytworzone z wysokiej jakości folii jedno- lub wielowarstwowej, która zapewni należyta odporność na rozdarcie czy przebicie. Zamknięcia uniemożliwiające niezauważoną ingerencję w zawartość koperty kurierskiej gwarantuje poufność przesyłki, tak bardzo cenioną przez klientów. Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej, gdzie znaleźć można więcej bezpiecznych opakowań oraz innych produktów z tej dziedziny.

Materiały reklamowe z grawerem

Gadżety grawerowane

Nic nie przykuwa uwagi potencjalnych klientów, jak praktyczne prezenty od firm. Nasze gadżety grawerowane są więc jedną z najbardziej skutecznych form promocji. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno długopisy czy pendrive'y, jak również kalendarze oraz zestawy podstawek z możliwością personalizacji.

Druk za pomocą sublimacji

Plotery sublimacyjne

Nasze urządzenia zapewnią sprawne i szybkie nanoszenie nadruków na tekstylia, twarde powierzchnie oraz inne materiały promocyjne. Plotery sublimacyjne to drukarki wyposażone w specjalne głowice, dające wysoką efektowność i długi czas eksploatacji. Do urządzenia dodawane są odpowiednie atramenty (w zależności od tego, na czym chcemy drukować).

Długopisy reklamowe Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktowej, w której znajdziecie Państwo liczne długopisy reklamowe. Warszawa stanowi siedzibę naszej firmy, gdzie możecie Państwo spotkać się z naszymi przedstawicielami, którzy przygotują dla Państwa najciekawsze rozwiązania, jakie stosowane są w kampaniach reklamowych.

Imprezy Szczecin

Jeżeli pragniecie państwo sprawić, aby pracownicy waszej działalności lepiej ze sobą współpracowali i darzyli się większym zaufaniem, znaleźliśmy na to sposób. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, na których zatrudnieni będą mogli się rozerwać, lepiej poznać i zabawić jak nigdy dotąd. Realizujemy różne projekty, np. w konwencji filmowej, komediowej czy zdjęciowej, mając w rękawie kilka asów, które z pewnością przypadną państwu du gustów. Innowacyjne spotkania i gry dają zawsze pozytywny efekt.

Szyldy reklamowe

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych specjalistów tablice i szyldy reklamowe. Dzięki przygotowywanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest zwiększanie widoczności Waszego przedsiębiorstwa w przestrzeni miejskiej. Oferowane przez nas materiały promocyjne pozwalają na wspomaganie Waszych działań promocyjnych. Do realizowania dla naszych klientów zleceń wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz urządzenia. Za ich sprawą możliwe jest szybkie wykonywanie danych zamówień.