Nauka w świecie brzmień

Warsztaty dla dzieci Poznań

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych (Rytmika dla Smyka), na których maluchy nabywają zdolności motorycznych i wyrabiają sobie słuch. Warsztaty dla dzieci w Poznaniu, to również oferta dla młodzieży, która w naszej szkole muzycznej uczy się i doskonali umiejętności gry na instrumentach oraz śpiewania.

Udane wesela z Dj-em Maro

Dj na wesele

Najlepszy DJ na wesele czeka właśnie na Ciebie! Jestem wodzirejem z doświadczeniem, który czerpie ze swojej pracy przyjemność oraz satysfakcję. Zależy mi przede wszystkim na pełnym zadowoleniu każdego uczestnika imprezy. Jeśli szukasz osoby pozytywnie zakręconej i gotowej do realizacji nawet najtrudniejszych usług - zapraszam do współpracy!

Fotograf Renata Osińska

Sesja noworodkowa

Od wielu lat zajmuję się tworzeniem wyjątkowych zdjęć, które upamiętniają najważniejsze chwile w życiu każdej rodziny. Każda sesja noworodkowa przeprowadzona przez Renatę Oksińską charakteryzuje się niezwykłym profesjonalizmem oraz obejmuje wykonanie zdjęć rodzinnych oraz jeżeli jest taka możliwość, ze starszym rodzeństwem. Oferujemy dziesięć najlepszych zdjęć, wraz z prezentacją z podkładem muzycznym, obrazem na płótnie oraz pamiątkową metryczką dziecka naszych Klientów. Fotograf świadczy usługi na terenie Bielsko-Białej i okolicach.

Studio realizacyjne Cukry

Studio fotograficzne Warszawa wynajem

Jeżeli chcesz zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową, z pewnością przyda Ci się specjalistyczne studio fotograficzne. Wynajem takiego miejsca w Warszawie oferuje firma Cukry, która jest w stanie udostępnić także profesjonalny sprzęt, dzięki któremu zrealizujesz najlepsze, przykuwające uwagę ujęcia.