Nauka w świecie brzmień

Warsztaty dla dzieci Poznań

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych (Rytmika dla Smyka), na których maluchy nabywają zdolności motorycznych i wyrabiają sobie słuch. Warsztaty dla dzieci w Poznaniu, to również oferta dla młodzieży, która w naszej szkole muzycznej uczy się i doskonali umiejętności gry na instrumentach oraz śpiewania.

Udane wesela z Dj-em Maro

Dj na wesele

Najlepszy DJ na wesele czeka właśnie na Ciebie! Jestem wodzirejem z doświadczeniem, który czerpie ze swojej pracy przyjemność oraz satysfakcję. Zależy mi przede wszystkim na pełnym zadowoleniu każdego uczestnika imprezy. Jeśli szukasz osoby pozytywnie zakręconej i gotowej do realizacji nawet najtrudniejszych usług - zapraszam do współpracy!

Studio realizacyjne Cukry

Studio fotograficzne Warszawa wynajem

Jeżeli chcesz zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową, z pewnością przyda Ci się specjalistyczne studio fotograficzne. Wynajem takiego miejsca w Warszawie oferuje firma Cukry, która jest w stanie udostępnić także profesjonalny sprzęt, dzięki któremu zrealizujesz najlepsze, przykuwające uwagę ujęcia.

Wynajem aparatów do robienia zdjęć

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Zajmujemy się robieniem zdjęć oraz filmowaniem na ślubach oraz innych ważnych imprezach okolicznościowych, głównie na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Nasza wypożyczalnia sprzętu fotograficznego oferuje urządzenia dla amatorów, którzy chcą zdobyć pierwsze szlify w tej branży, a także bardziej doświadczonych miłośników filmowania.

Zespół na wesele

Zespół na wesele Lublin

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele - dzięki nam Twoje przyjęcie będzie obfitowało w atrakcje a wszyscy goście będą się na nim bawić do białego rana. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i szeroki repertuar, dzięki którym każda impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Wybierz najlepszy zespół muzyczny na wesele - skontaktuj się z nami.