Nauka w świecie brzmień

Warsztaty dla dzieci Poznań

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych (Rytmika dla Smyka), na których maluchy nabywają zdolności motorycznych i wyrabiają sobie słuch. Warsztaty dla dzieci w Poznaniu, to również oferta dla młodzieży, która w naszej szkole muzycznej uczy się i doskonali umiejętności gry na instrumentach oraz śpiewania.

Udane wesela z Dj-em Maro

Dj na wesele

Najlepszy DJ na wesele czeka właśnie na Ciebie! Jestem wodzirejem z doświadczeniem, który czerpie ze swojej pracy przyjemność oraz satysfakcję. Zależy mi przede wszystkim na pełnym zadowoleniu każdego uczestnika imprezy. Jeśli szukasz osoby pozytywnie zakręconej i gotowej do realizacji nawet najtrudniejszych usług - zapraszam do współpracy!

Studio realizacyjne Cukry

Studio fotograficzne Warszawa wynajem

Jeżeli chcesz zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową, z pewnością przyda Ci się specjalistyczne studio fotograficzne. Wynajem takiego miejsca w Warszawie oferuje firma Cukry, która jest w stanie udostępnić także profesjonalny sprzęt, dzięki któremu zrealizujesz najlepsze, przykuwające uwagę ujęcia.

Zespół na wesele

Zespół na wesele Lublin

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele - dzięki nam Twoje przyjęcie będzie obfitowało w atrakcje a wszyscy goście będą się na nim bawić do białego rana. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i szeroki repertuar, dzięki którym każda impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Wybierz najlepszy zespół muzyczny na wesele - skontaktuj się z nami.