Aktywny wypoczynek nad morzem

Aktywny wypoczynek nad morzem

Florek SPA w nadmorskim mieście Rewal to miejsce gdzie znajdziesz wolne pokoje do wynajęcia na okres wakacyjny i nie tylko. Atrakcyjne i komfortowe pokoje z widokiem na morze spełnią Państwa oczekiwania. Odwiedź naszą stronę i zaplanuj aktywny wypoczynek nad morzem w Rewalu już dziś! Oferujemy atrakcyjne pakiety pobytowe.

Hotel SPA - Król Plaza

Pakiety spa nad morzem

Nasz luksusowy hotel nad morzem cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko latem, kiedy nad morze ściąga wielu turystów, ale także zimom w tzw. martwym sezonie. Dzieje się tak dlatego, że w naszym hotelu prowadzimy turnusy rehabilitacyjne. Nasi klienci mogą również skorzystać z takich atrakcji jak zabiegi relaksacyjne w salonie SPA Król Plaza.

Wakacje na emeryturze

Wczasy dla seniora nad morzem

Zapraszamy do naszego wyjątkowego ośrodka wszystkie osoby posiadające status emeryta. W wybranych terminach organizujemy wczasy dla seniora nad morzem, zapewniając odpoczynek w malowniczej okolicy - idealnej na spacery. Oferta wakacji dopasowana jest do możliwości (głównie finansowych) każdej starszej osoby.

Miejsce na przyjęcia i uroczystości

Restauracja okolice Warszawy

Planujesz wesele i potrzebujesz przestronnej sali z obsługą gastronomiczną? Organizujesz uroczystość rodzinną, jak na przykład chrzest, komunię, rocznicę ślubu czy urodziny? Twoje przedsiębiorstwo poszukuje komfortowego miejsca na imprezę firmową lub szkolenie? Restauracja pod Warszawą pozostaje do Twoich usług!

Wakacje na Sycylii

Loty na Sycylię

Urlop zaplanowany? Jeśli marzysz o zagranicznym kierunku podróży, proponujemy loty na Sycylię. To mogą być niezapomniane wakacje! Rozpocznij je w Łodzi - w naszym porcie lotniczym. Żadnych przesiadek, korzystna cena, pogoda na miejscu gwarantowana - czego chcieć więcej? Już dziś zaplanuj pobyt w sezonie.