Lord4Sport

Orbitrek magnetyczny

Witamy w internetowym Sklepie Sportowym Lord4Sport. Polecamy Państwu szeroki wybór pełnego wyposażenia rekreacyjnego oraz fitness dla domu i profesjonalnych siłowni. Orbitrek magnetyczny to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących ćwiczenia o różnej intensywności, gdzie pracują mięśnie całego ciała, ale które chciałyby oszczędzać stawy.

Rowery dla dzieci

Rowery dziecięce

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór rowerów zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów oraz osób, które rozpoczęły dopiero swoją "dwukołową" przygodę. Oferujemy Państwu rowery górskie, szosowe, miejskie i rowery dziecięce marki SCOTT. Tak bogaty zestaw modeli gwarantuje właściwy wybór dla tych wszystkich, który uwielbiają jazdę rowerową.

Symulator sportów wysokościowych

maszyna do wspinaczki

Chcesz zdobywać szczyty i kolejne skałki przez 365 dni w roku? Maszyna do wspinaczki to rozwiązanie dla Ciebie. Posiadanie tego urządzenia, zapewni Ci całościowy trening symulujący ruchy, które wykonujesz podczas wyprawy w góry. Nasz produkt nie jest zależny od warunków atmosferycznych. Możesz go mieć cały czas przy sobie i korzystać z aktywności, którą kochasz w zaciszu własnego mieszkania.

Ubrania do pole dance

Stroje pole dance

W naszym sklepie znajdziesz ubrania klasy premium odpowiednie do treningów akrobatycznych - zwłaszcza tych na drążku pionowym. Stroje do pole dance są wykonane z wysokiej jakości tkanin i dobrze odprowadzają wilgoć. Odzież sportowa z naszego sklepu jest również wygodna, elastyczna i przylega do ciała.

Poranna joga

Poranna joga

Dla tych, dla których dobry początek dnia oznacza coś więcej niż kubek gorącej kawy przygotowaliśmy specjalne zajęcia gimnastyczne. Poranna joga z naszymi instruktorami w Olsztynie pomoże Ci się odprężyć, a endorfiny, które – gwarantujemy – wydzielą się podczas ćwiczeń, pomogą Ci pokonać największe trudności. Przyjdź i przywitaj z nami słońce w pozycji prawdziwego wojownika.