Lord4Sport

Orbitrek magnetyczny

Witamy w internetowym Sklepie Sportowym Lord4Sport. Polecamy Państwu szeroki wybór pełnego wyposażenia rekreacyjnego oraz fitness dla domu i profesjonalnych siłowni. Orbitrek magnetyczny to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących ćwiczenia o różnej intensywności, gdzie pracują mięśnie całego ciała, ale które chciałyby oszczędzać stawy.

suplementy

aminokwasy dla sportowców

Jeżeli jesteś sportowcem i pragniesz rozbudować swoją masę mięśniową, aby wyglądać lepiej i zwiększyć swoją siłę, polecamy ci najlepsze aminokwasy, dostępne w asortymencie naszego sklepu. Będące dodatkowym składnikiem diety i spożywane regularnie, pozwolą na zwiększenie efektywności treningowej, a także ułatwią kształtowanie sylwetki. Posiadamy bardzo różnorodne produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego sportowca - witaminy, suplementy, oleje dietetyczne i wiele innych produktów, z pewnością poprawią twoje osiągi.

Rowery dla dzieci

Rowery dziecięce

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór rowerów zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów oraz osób, które rozpoczęły dopiero swoją "dwukołową" przygodę. Oferujemy Państwu rowery górskie, szosowe, miejskie i rowery dziecięce marki SCOTT. Tak bogaty zestaw modeli gwarantuje właściwy wybór dla tych wszystkich, który uwielbiają jazdę rowerową.

Symulator sportów wysokościowych

maszyna do wspinaczki

Chcesz zdobywać szczyty i kolejne skałki przez 365 dni w roku? Maszyna do wspinaczki to rozwiązanie dla Ciebie. Posiadanie tego urządzenia, zapewni Ci całościowy trening symulujący ruchy, które wykonujesz podczas wyprawy w góry. Nasz produkt nie jest zależny od warunków atmosferycznych. Możesz go mieć cały czas przy sobie i korzystać z aktywności, którą kochasz w zaciszu własnego mieszkania.

Zajęcia sportowe dla dzieci

Akademia Futbolu

Piłkarską przygodę można rozpocząć już w najmłodszych latach życia. Zapraszamy rodziców przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, do zapisów na zajęcia sportowe dla dzieci. Narodowa Akademia Futbolu prowadzi spotkania w drużynach podzielonych odpowiednio z racji na wiek uczestników. Jeżeli w Twojej okolicy nie mieści się jedna z naszych placówek, chętnie podpowiemy jak założyć szkółkę dla przyszłych piłkarzy. Pokaż młodemu jak fajnie jest wyjść z domu i wspólnie z kolegami zaczerpnąć świeżego powietrza.

Ubrania do pole dance

Stroje pole dance

W naszym sklepie znajdziesz ubrania klasy premium odpowiednie do treningów akrobatycznych - zwłaszcza tych na drążku pionowym. Stroje do pole dance są wykonane z wysokiej jakości tkanin i dobrze odprowadzają wilgoć. Odzież sportowa z naszego sklepu jest również wygodna, elastyczna i przylega do ciała.

Poranna joga

Poranna joga

Dla tych, dla których dobry początek dnia oznacza coś więcej niż kubek gorącej kawy przygotowaliśmy specjalne zajęcia gimnastyczne. Poranna joga z naszymi instruktorami w Olsztynie pomoże Ci się odprężyć, a endorfiny, które – gwarantujemy – wydzielą się podczas ćwiczeń, pomogą Ci pokonać największe trudności. Przyjdź i przywitaj z nami słońce w pozycji prawdziwego wojownika.