Lord4Sport

Orbitrek magnetyczny

Witamy w internetowym Sklepie Sportowym Lord4Sport. Polecamy Państwu szeroki wybór pełnego wyposażenia rekreacyjnego oraz fitness dla domu i profesjonalnych siłowni. Orbitrek magnetyczny to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących ćwiczenia o różnej intensywności, gdzie pracują mięśnie całego ciała, ale które chciałyby oszczędzać stawy.

suplementy

aminokwasy dla sportowców

Jeżeli jesteś sportowcem i pragniesz rozbudować swoją masę mięśniową, aby wyglądać lepiej i zwiększyć swoją siłę, polecamy ci najlepsze aminokwasy, dostępne w asortymencie naszego sklepu. Będące dodatkowym składnikiem diety i spożywane regularnie, pozwolą na zwiększenie efektywności treningowej, a także ułatwią kształtowanie sylwetki. Posiadamy bardzo różnorodne produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego sportowca - witaminy, suplementy, oleje dietetyczne i wiele innych produktów, z pewnością poprawią twoje osiągi.

Rowery dla dzieci

Rowery dziecięce

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór rowerów zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów oraz osób, które rozpoczęły dopiero swoją "dwukołową" przygodę. Oferujemy Państwu rowery górskie, szosowe, miejskie i rowery dziecięce marki SCOTT. Tak bogaty zestaw modeli gwarantuje właściwy wybór dla tych wszystkich, który uwielbiają jazdę rowerową.

Symulator sportów wysokościowych

maszyna do wspinaczki

Chcesz zdobywać szczyty i kolejne skałki przez 365 dni w roku? Maszyna do wspinaczki to rozwiązanie dla Ciebie. Posiadanie tego urządzenia, zapewni Ci całościowy trening symulujący ruchy, które wykonujesz podczas wyprawy w góry. Nasz produkt nie jest zależny od warunków atmosferycznych. Możesz go mieć cały czas przy sobie i korzystać z aktywności, którą kochasz w zaciszu własnego mieszkania.

Zajęcia sportowe dla dzieci

Akademia Futbolu

Piłkarską przygodę można rozpocząć już w najmłodszych latach życia. Zapraszamy rodziców przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, do zapisów na zajęcia sportowe dla dzieci. Narodowa Akademia Futbolu prowadzi spotkania w drużynach podzielonych odpowiednio z racji na wiek uczestników. Jeżeli w Twojej okolicy nie mieści się jedna z naszych placówek, chętnie podpowiemy jak założyć szkółkę dla przyszłych piłkarzy. Pokaż młodemu jak fajnie jest wyjść z domu i wspólnie z kolegami zaczerpnąć świeżego powietrza.

Niezawodne rękawice do boksu

Rękawice bokserskie

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze rękawice bokserskie, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. To najwyższa jakość, korzystna cena oraz niezawodność w każdej sytuacji. Gwarantujemy, że zapewnią one Tobie przyjemność z walki oraz pełen komfort podczas niej.