Dźwiękoszczelne dmuchawy przemysłowe

Wentylatory ATEX

Prezentujemy szeroką gamę urządzeń przemysłowych, o doskonałych parametrach technicznych. Wentylatory Atex z napędem bezpośrednim NCF bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli, dlatego już zdobyły sobie szerokie grono użytkowników. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz dużą mocą. Ich cechą szczególną jest fakt, że mechanizm umieszczono w obudowie dźwiękoszczelnej. To sprawia, że nie generują niepotrzebnego hałasu i mogą być montowane w pomieszczeniach zamkniętych oraz otwartych.

Zabiegi hipertermiczne - ECZ Innowacje

Hipertermia leczenie

Ośrodek ECZ Innowacje zajmuje się leczeniem chorób onkologicznych oraz poszukiwaniem rozwiązań dla pacjentów z postępującym nowotworem. W ramach leczenia proponujemy metodę, jaką jest hipertermia miejscowa. Leczenie polega na podwyższaniu temperatury wybranych tkanek raka w celu łagodzenia objawów towarzyszących rozwojowi schorzenia oraz przygotowaniu do zabiegu, w połączeniu z radioterapią lub chemioterapią. Hospitalizacja wpływa na działanie leków, przyspiesza rekonwalescencję po operacji oraz wykazuje właściwości przeciwbólowe.

Przyrząd do intubacji

Maska krtaniowa

W EMS Medyk, nowoczesnym sklepie medycznym dedykowanym ratownictwu znajdziecie m.in. funkcjonalną maskę krtaniową służącą do intubacji pacjenta nieprzytomnego, bez konieczności zmiany położenia jego głowy. Mogłoby to być ryzykowne pod względem ewentualnych uszkodzeń kręgosłupa. Są to akcesoria jednorazowego użytku. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo solidne wyposażenie każdej karetki pogotowia, gabinetu i przychodni. Zapraszamy do składania zamówień w przystępnych cenach. Sprawdźcie już dziś.

Odzież medyczna IguanaMed Polska

Spodnie medyczne

Naszą specjalnością jest działalność handlowa w branży odzieżowej, w ramach której dostarczamy na rynek elementy garderoby dla osób zajmujących się pracą w obiektach związanych z ochroną zdrowia. Sklep internetowy IguanaMed Polska ma do zaoferowania m. in. spodnie medyczne, które zostały przy zastosowaniu wysokogatunkowych tkanin oraz z pełną dbałością o stworzenie najlepszego kroju. Dzięki temu nasze ubrania są nie tylko bardzo eleganckie, ale także zapewniają wygodę i swobodę ruchów w trakcie wielogodzinnej eksploatacji.

Sztuczne uzębienie w Dental House

Protetyka Gdańsk

W przypadku braku jednego lub kilku zębów należy udać się do protetyka. W Gdańsku opiekę w tym zakresie świadczy gabinet stomatologiczny Dental House. Wykonujemy protezy, wkłady, mosty, korony i implanty, których zadaniem jest odtworzenie funkcji uzębienia po ekstrakcjach. Wykorzystujemy technologię 3D i skanowanie cyfrowe w celu jak najdokładniejszego dopasowania sztucznego uzębienia do warunków przestrzennych w jamie ustnej pacjenta. Proteza ma być nie tylko efektowna wizualnie, ale przede wszystkim praktyczna.

dermatolog poznań

Jeśli chcesz, aby Twoje zęby były piękne i zdrowe, najlepszą osobą, która może Tobie w tym pomóc, jest nasz profesjonalny stomatolog. Poznań jest miastem, w którym świadczymy swoje fachowe usługi. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, pełen komfort pacjenta oraz skuteczne zabiegi stomatologiczne.

żylaki nóg Luxmed

żylaki nóg

Specjalistyczna opieka medyczna na najwyższym poziomie to grupa Luxmed. Żylaki nóg to choroba, która potrafi zrujnować życie. Z czasem nogi odmawiają posłuszeństwa, a wtedy jedynym ratunkiem jest operacja. W naszej poradni dowiesz się, co zrobić, aby pozbyć się żylaków nóg lub złagodzić ich skutki. Luxmed to profesjonalni lekarze-specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu specjalistyczną opiekę i zwalczyć Państwa problem. Zapraszamy na stronę internetową do sprawdzenia szczegółów.

Ośrodek odwykowy

Terapia alkoholowa

Leczenie bulimii, alkoholizmu, hazardu, narkomani, zaburzeń łaknienia nie jest łatwe. Są to ciężkie schorzenia, ale można je leczyć, nie czekaj więc momentu, aż sięgniesz dna. Klinika, która oferuje leczenie alkoholizmu i skuteczne terapie. Od lat zajmuje się zagadnieniami takimi jak: alkoholizm, hazard, narkomania, czy bulimia. Leczenie ich realizujemy podczas sprawdzonego programu. Dzięki terapii alkoholowej, którą oferujemy uporasz się ze swoim problemem. Prowadzimy rozbudowane warsztaty terapeutyczne.