Przyrząd do intubacji

Maska krtaniowa

W EMS Medyk, nowoczesnym sklepie medycznym dedykowanym ratownictwu znajdziecie m.in. funkcjonalną maskę krtaniową służącą do intubacji pacjenta nieprzytomnego, bez konieczności zmiany położenia jego głowy. Mogłoby to być ryzykowne pod względem ewentualnych uszkodzeń kręgosłupa. Są to akcesoria jednorazowego użytku. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo solidne wyposażenie każdej karetki pogotowia, gabinetu i przychodni. Zapraszamy do składania zamówień w przystępnych cenach. Sprawdźcie już dziś.

Sztuczne uzębienie w Dental House

Protetyka Gdańsk

W przypadku braku jednego lub kilku zębów należy udać się do protetyka. W Gdańsku opiekę w tym zakresie świadczy gabinet stomatologiczny Dental House. Wykonujemy protezy, wkłady, mosty, korony i implanty, których zadaniem jest odtworzenie funkcji uzębienia po ekstrakcjach. Wykorzystujemy technologię 3D i skanowanie cyfrowe w celu jak najdokładniejszego dopasowania sztucznego uzębienia do warunków przestrzennych w jamie ustnej pacjenta. Proteza ma być nie tylko efektowna wizualnie, ale przede wszystkim praktyczna.

Dermatolog Poznań

Jeśli chcesz, aby Twoje zęby były piękne i zdrowe, najlepszą osobą, która może Tobie w tym pomóc, jest nasz profesjonalny stomatolog. Poznań jest miastem, w którym świadczymy swoje fachowe usługi. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, pełen komfort pacjenta oraz skuteczne zabiegi stomatologiczne.

Ośrodek odwykowy

Terapia alkoholowa

Leczenie bulimii, alkoholizmu, hazardu, narkomani, zaburzeń łaknienia nie jest łatwe. Są to ciężkie schorzenia, ale można je leczyć, nie czekaj więc momentu, aż sięgniesz dna. Klinika, która oferuje leczenie alkoholizmu i skuteczne terapie. Od lat zajmuje się zagadnieniami takimi jak: alkoholizm, hazard, narkomania, czy bulimia. Leczenie ich realizujemy podczas sprawdzonego programu. Dzięki terapii alkoholowej, którą oferujemy uporasz się ze swoim problemem. Prowadzimy rozbudowane warsztaty terapeutyczne.

Psychoterapia indywidualna

Jeśli jesteś osobą zalęknioną, niepewną siebie i swojej wartości, to z pewności w odzyskaniu pewności siebie pomoże Ci dobry psycholog. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo mój gabinet psychoterapii. Zmiana negatywnego nastawienia jest możliwa, wymaga jednak wiele pracy, ułatwić Ci to może profesjonalny, dobry psycholog. Wśród moich usług jest między innymi psychoterapia indywidualna długo-, jak i krótkoterminowa, jak również terapie par i małżeństw. Zapraszam do kontaktu już dzisiaj w centrum stolicy!

Lux Med Diagnostyka - gabinety radiologiczne

Rezonans magnetyczny Lublin

Dynamiczny rozwój technologii nie mógł ominąć tak ważnej dziedziny jak medycyna. Obecnie dysponujemy coraz większą ilością bezinwazyjnych sposób badania pacjentów. Do tego grona z pewnością możemy zaliczyć rezonans magnetyczny. Jest on wykonywany w gabinecie Lux Med Diagnostyka w Lublinie. Pozwala ona na odwzorowanie struktury tkanki układu nerwowego, kręgosłupa, stawów oraz innych elementów organizmu. Szczegółowe informacje na temat wskazań i przeciwwskazań stosowania tej metody znajdują się na stronie internetowej.

Topserw - materiały, które wchłoną niechciane substancje

Sorbenty

Niebezpieczne środowisko pracy powoduje, że czasem w Waszym otoczeniu występują kontrolowane wylewy substancji chemicznych i innych? Sorbenty, w jakie możecie Państwo zaopatrzyć się w asortymencie firmy Topserw to produkty, które umożliwią wchłonięcie niechcianych płynów. Proponujemy zarówno modele polipropylenowe, jak i sypkie, dzięki czemu możecie je dobrać bezpośrednio do charakteru przestrzeni, w której funkcjonujecie. Ponadto dystrybuujemy też oczomyjki, narzędzia nieiskrzące czy natryski bezpieczeństwa.

Akcesoria do treningu

Taśma fitness

Do treningu całego ciała oraz rehabilitacji znakomicie nadają się takie akcesoria jak taśma fitness. Nadaje się ona do ćwiczeń wszystkich mięśni lub tylko ich poszczególnych partii. Znakomicie poprawia ona kondycję fizyczną. Można dobrać opór produktu odpowiedni do swoich możliwości, są także dostępne różne kolory.

Poradnia laktacyjna

Zapraszamy do poradni laktacyjnej Gabinety Łucka. Skonsultuj się z certyfikowanym doradcą laktacyjnym i pogłęb oraz zweryfikuj swoją wiedzę. Jeśli karmisz piersią i zmagasz się z problemami, to przyjdź do nas po profesjonalne porady. Dzięki nam będziesz cieszyć się długim i bezproblemowym karmieniem piersią.

Choroby odbytu

Proktolog wizyta

Zmagasz się z pieczeniem lub bólem odbytu? A może zaobserwowałeś krew w kale i miewasz trudności z wypróżnianiem się? Wymienione objawy to tylko część przypadków, w których wskazana jest wizyta u proktologa. Badania diagnostyczne należy wykonać jak najszybciej, objawy te mogą być bowiem oznaką poważnych chorób zagrażających życiu i zdrowiu.

EKOSKLEP

Wyciskarki do owoców i warzyw

W ofercie sklepu internetowego ze zdrową żywnością EKOSKLEP znajdziecie Państwo również, między innymi doskonałe wyciskarki do owoców i warzyw marki BioChef. Dostępne w szerokiej gamie modeli, pozwalają na szybkie i łatwe uzyskanie zdrowego i pysznego soku, który pozwoli uzupełnić dietę całej Twojej rodziny w niezbędne i świetnie przyswajalne składniki odżywcze i mineralne oraz witaminy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę oraz fachową pomoc w doborze urządzeń optymalnie dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zdrowy odpowiednik cukru

Erytrytol

W naszym kraju przeciętny człowiek codziennie zjada około 10 łyżeczek cukru, co w przyszłości może powodować choroby takie jak cukrzyca czy otyłość. Erytrol,to substancja za pomocą której możemy zastąpić standardowy sacharyd, ponieważ jest prawie tak samo słodki, ale równocześnie ma dużo mniej kalorii.

Wypożycz balkonik

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich Bydgoszcz

Oferujemy możliwość wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego dla osób, które zmagają się z dysfunkcjami ruchowymi. Posiadamy m.in. podnośniki czy pionizatory pacjenta. Działamy na rynku także jako wypożyczalnia wózków inwalidzkich i skuterów. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia medyczne w naszym biurze w Bydgoszczy.