Psychoterapia indywidualna

Jeśli jesteś osobą zalęknioną, niepewną siebie i swojej wartości, to z pewności w odzyskaniu pewności siebie pomoże Ci dobry psycholog. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo mój gabinet psychoterapii. Zmiana negatywnego nastawienia jest możliwa, wymaga jednak wiele pracy, ułatwić Ci to może profesjonalny, dobry psycholog. Wśród moich usług jest między innymi psychoterapia indywidualna długo-, jak i krótkoterminowa, jak również terapie par i małżeństw. Zapraszam do kontaktu już dzisiaj w centrum stolicy!

Wypożycz balkonik

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich Bydgoszcz

Oferujemy możliwość wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego dla osób, które zmagają się z dysfunkcjami ruchowymi. Posiadamy m.in. podnośniki czy pionizatory pacjenta. Działamy na rynku także jako wypożyczalnia wózków inwalidzkich i skuterów. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia medyczne w naszym biurze w Bydgoszczy.

samopoczucie u dziecka

pediatra

To oczywiste, że martwisz się o samopoczucie oraz kondycję swojego dziecka. Dlatego moim zadaniem jest udzielenie konsultacji na temat jego stanu zdrowia, a także w razie takiej konieczności skierowanie na badania specjalistyczne oraz zaproponowanie dalszych kroków farmakologicznych. Lekarz pediatra udziela porad w gabinecie centrum medycznego w Białymstoku. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały opublikowane na stronie internetowej.

Dom seniora Stokrotka - Szczecin

opieka seniora szczecin

Jeżeli bliska Ci osoba choruje na Alzheimera bądź demencję, z pewnością potrzebujesz wsparcia w zajmowaniu się nią. Opieka seniora, to propozycja Dom Seniora Stokrotka ze Szczecina. Zatrudniamy wykwalifikowany personel charakteryzujący się profesjonalizmem i troską podczas wykonywania pracy. Opinie dotychczasowych klientów na stronie.

Sprzedaż pojemników na potencjalnie zakaźne śmieci

worki na odpady medyczne

W przypadku materiałów, które są potencjalnie zakaźne, należy stosować wzmożone środki higieniczne. W takim przypadku sprawdzają się, oferowane przez nas, worki na odpady medyczne. Oferowane produkty są stosowane w klinikach, przychodniach, szpitalach, klinikach weterynaryjnych, salonach tatuażu i wielu innych miejscach.

Psychoterapia

Kiedy napotyka Ciebie natłok obowiązków życia codziennego, bardzo często traci się rachubę czasu. Łatwo wtedy o wyalienowanie społeczne które tylko może spowodować pogłębianie się tej choroby. Warto wtedy skorzystać z pomocy którą daje psychoterapia. Bydgoszcz to miasto w którym znajduje się Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy. Potrzebujesz pomocy? Tutaj ją dostaniesz!

Hipnoza Gdańsk

Coraz częściej stosowaną metodą do zwalczania problemów psychologicznych jest hipnoza. Gdańsk to miasto, w którym funkcjonuje coraz więcej placówek próbujących tej formy rozwiązywania problemów. W naszych gabinetach najlepsi specjaliści będą pracowali nad tym, by za pomocą hipnozy pokonać Twoje lęki. Zapraszamy do kontaktu.

Leczenie kanałowe Świnoujście

Naprawa protezy w godzinę, profilaktyczne akcje, leczenie kanałowe - oferta dentysty ze Świnoujścia jest przeznaczona dla osób z różnymi potrzebami stomatologicznymi. Uzupełniamy braki w uzębieniu za pomocą protez szkieletowych (acetalowych, akrylowych i hybrydowych), most i koron. Piękny uśmiech to efekt lakowania, lakierowania, scalingu, wykorzystywania endokoron i licówek porcelanowych. Problemy ortodontyczne mogą być powodem skorzystania z oferty szyn relaksacyjnych, bruksizmowych lub sportowych.

Wsparcie pracy masażysty

Aplikator wieloigłowy

Oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest do osób zajmujących się zawodowo masażem. Aplikator wieloigłowy to przyrząd przydatny w momencie, w którym nacisk rąk masażysty nie wystarczy. Dostępne modele przystosowane są do oddziaływania na różne części ciała. Można ich również używać samodzielnie w warunkach domowych.

Ortodonta w Krakowie

Gabinet ortodontyczny Kraków

Edyta Mazur prowadzi gabinet ortodontyczny w Krakowie. Świadczy między innymi konsultacje i leczenie w zakresie wad zgryzu. Już kilkuletnie dzieci powinny odwiedzać specjalistę, jeżeli w okresie wymiany uzębienia z mlecznego na stałe występują nieprawidłowości we wzroście zębów. Współczesne aparaty na zęby pozwalają także leczyć pacjentów dorosłych. W niektórych przypadkach konieczne bywają ekstrakcje. Niemniej w procesie leczenia luki po usuniętych zębach zostaną zniwelowane.

Doktor w przychodni

Lekarz Olesno

W każdej przychodni potrzebny jest doktor, który specjalizuje się w danej dziedzinie m.in. internie, ortopedii czy kardiologii. Lekarz specjalista endokrynolog, medycyny nuklearnej, a także chorób wewnętrznych w gabinecie może wykonać USG tarczycy, biopsję aspiracyjną cienkoigłową celowaną czy też badania wstępne. Pacjentów przyjmuje w miejscowości Olesno.

Korekcja wzroku pod wodą

Okulary do nurkowania

Jesteśmy hurtownią, która od blisko trzydziestu lat zaopatruje swoich klientów w akcesoria optyczne. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo m.in. okulary do nurkowania. Oferujemy także odpowiadające poszczególnym modelom wkładki korekcyjne oraz soczewki, które umożliwiają korekcję wzroku pod wodą.

Zaopatrzenie dla dentystów

sprzęt stomatologiczny

Zaopatrujemy placówki dentystyczne. Na naszej stronie internetowej, w jednej z zakładek, znajdziecie sprzęt stomatologiczny: pincety i lampy polimeryzacyjne. Posiadamy również wiertła i instrumenty endodontyczne, laki i lakiery, wypełnienia, oleje i systemy wiążące. Sprzedajemy profesjonalne soniczne szczoteczki do zębów.

Sprzęt rehabilitacyjny

Bytom sklep medyczny

W naszej witrynie internetowej sprzedajemy różnego rodzaju urządzenia i akcesoria przeznaczone dla placówek leczniczych: gabinetów lekarskich, przychodni, klinik. Zlokalizowany w Bytomiu sklep medyczny oferuje ortezy, wózki inwalidzkie, pulsoksymetry, ciśnieniomierze i wszelkiego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny.

Tlenoterapia

Gabinet tlenoterapii hiperbarycznej

Metoda ta polega na dostarczaniu do organizmu O2 w stężonej ilości. Wszystko odbywa się w specjalnej komorze o ciśnieniu 1,3 ATA. Gabinet tlenoterapii hiperbarycznej przyjmuje pacjentów w Ostrołęce. Zaleca się przybyć na taką wizytę ok. 15 minut wcześniej, a dzień przed nie spożywać napojów alkoholowych.

Kursy prawne

Szkolenia dla firm farmaceutycznych

Głównym profilem naszej działalności jest poszerzanie wiedzy prawnej pracowników z branż medycznych. W naszej ofercie znajdują Państwo szkolenia dla firm farmaceutycznych. Tego typu kursy mają na celu zaznajomienie uczestników ze zmianami i nowinkami w prawie. Podczas spotkań zapewniamy materiały dydaktyczne oraz agendę prelekcji tematycznych. Wszystkie kursy i warsztaty prowadzimy w taki sposób, by były one zrozumiałe dla wszystkich uczestników.

Naturalne środki czystości

Zapraszamy do naszego internetowego sklepu z produktami organicznymi. Znajdą tu Państwo wysokiej jakości kosmetyki organiczne, jak również naturalne środki czystości. Tego typu produkty są przyjazne dla środowiska, gdyż nie zawierają szkodliwych parabenów, czy konserwantów, jak również nie są testowane na zwierzętach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sesje terapeutyczne Bielsko Biała

Szukasz psychologa w Bielsko Białej? Skontaktuj się z Psychodynamicznym Gabinetem Psychoterapii Alicja Binda-Błędowska. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, pacjentami w wieku nastoletnim, dorosłymi. Regularne sesje terapeutyczne pomagają im rozliczyć się z przeszłością, nabrać wiary we własne możliwości, radzić sobie z depresją, stresem czy zaburzeniami. Pomożemy Ci uwierzyć, że świat może wyglądać inaczej. Ty sam masz na to największy wpływ! Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas. Czekamy.

internetowy sklep medyczny

Oferta, którą kieruje do Państwa internetowy sklep medyczny Medyczny-online obejmuje wysokiej jakości akcesoria niezbędne w szpitalach, przychodniach, klinikach i innych tego typu miejscach. Nasza firma posiada w asortymencie szeroki wybór akcesoriów higienicznych, jednorazowego użytku, jak również sprzętów i urządzeń.

Diagnostyka i leczenie pacjentów

Placówka medyczna

Głównym profilem nasze działalności jest świadczenie pomocy z zakresu diagnozowania i leczenia pacjentów. Nasza placówka medyczna to miejsce, w którym można wykonać radioterapię, brachyterapię, a także terapię wspomagającą. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu chorób nowotworowych. W ramach terapii wykonujemy chemioterapię i zabiegi chirurgiczne.

Laboratorium medyczne Warszawa

Choroby układu krążenia, układu oddechowego, czy też organów odpowiedzialnych za trawienie są bardzo poważne i nie należy lekceważyć ich objawów. Jednak aby mogła zostać postawiona prawidłowa diagnoza, należy wcześniej przeprowadzić zaawansowane i rozbudowanie badania krwi, moczu czy materiału komórkowego. Zajmuje się tym Helisa Laboratorium w Warszawie. Laboratorium medyczne, które nieustannie ulepszamy oraz rozbudowujemy o nową aparaturę wykona dla Państwa podstawowe oraz zaawansowane testy.