Dźwiękoszczelne dmuchawy przemysłowe

Wentylatory ATEX

Prezentujemy szeroką gamę urządzeń przemysłowych, o doskonałych parametrach technicznych. Wentylatory Atex z napędem bezpośrednim NCF bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli, dlatego już zdobyły sobie szerokie grono użytkowników. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz dużą mocą. Ich cechą szczególną jest fakt, że mechanizm umieszczono w obudowie dźwiękoszczelnej. To sprawia, że nie generują niepotrzebnego hałasu i mogą być montowane w pomieszczeniach zamkniętych oraz otwartych.

Przyrząd do intubacji

Maska krtaniowa

W EMS Medyk, nowoczesnym sklepie medycznym dedykowanym ratownictwu znajdziecie m.in. funkcjonalną maskę krtaniową służącą do intubacji pacjenta nieprzytomnego, bez konieczności zmiany położenia jego głowy. Mogłoby to być ryzykowne pod względem ewentualnych uszkodzeń kręgosłupa. Są to akcesoria jednorazowego użytku. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo solidne wyposażenie każdej karetki pogotowia, gabinetu i przychodni. Zapraszamy do składania zamówień w przystępnych cenach. Sprawdźcie już dziś.

Odzież medyczna IguanaMed Polska

Spodnie medyczne

Naszą specjalnością jest działalność handlowa w branży odzieżowej, w ramach której dostarczamy na rynek elementy garderoby dla osób zajmujących się pracą w obiektach związanych z ochroną zdrowia. Sklep internetowy IguanaMed Polska ma do zaoferowania m. in. spodnie medyczne, które zostały przy zastosowaniu wysokogatunkowych tkanin oraz z pełną dbałością o stworzenie najlepszego kroju. Dzięki temu nasze ubrania są nie tylko bardzo eleganckie, ale także zapewniają wygodę i swobodę ruchów w trakcie wielogodzinnej eksploatacji.

Sztuczne uzębienie w Dental House

Protetyka Gdańsk

W przypadku braku jednego lub kilku zębów należy udać się do protetyka. W Gdańsku opiekę w tym zakresie świadczy gabinet stomatologiczny Dental House. Wykonujemy protezy, wkłady, mosty, korony i implanty, których zadaniem jest odtworzenie funkcji uzębienia po ekstrakcjach. Wykorzystujemy technologię 3D i skanowanie cyfrowe w celu jak najdokładniejszego dopasowania sztucznego uzębienia do warunków przestrzennych w jamie ustnej pacjenta. Proteza ma być nie tylko efektowna wizualnie, ale przede wszystkim praktyczna.

dermatolog poznań

Jeśli chcesz, aby Twoje zęby były piękne i zdrowe, najlepszą osobą, która może Tobie w tym pomóc, jest nasz profesjonalny stomatolog. Poznań jest miastem, w którym świadczymy swoje fachowe usługi. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, pełen komfort pacjenta oraz skuteczne zabiegi stomatologiczne.

Ośrodek odwykowy

Terapia alkoholowa

Leczenie bulimii, alkoholizmu, hazardu, narkomani, zaburzeń łaknienia nie jest łatwe. Są to ciężkie schorzenia, ale można je leczyć, nie czekaj więc momentu, aż sięgniesz dna. Klinika, która oferuje leczenie alkoholizmu i skuteczne terapie. Od lat zajmuje się zagadnieniami takimi jak: alkoholizm, hazard, narkomania, czy bulimia. Leczenie ich realizujemy podczas sprawdzonego programu. Dzięki terapii alkoholowej, którą oferujemy uporasz się ze swoim problemem. Prowadzimy rozbudowane warsztaty terapeutyczne.

Psychoterapia indywidualna

Jeśli jesteś osobą zalęknioną, niepewną siebie i swojej wartości, to z pewności w odzyskaniu pewności siebie pomoże Ci dobry psycholog. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo mój gabinet psychoterapii. Zmiana negatywnego nastawienia jest możliwa, wymaga jednak wiele pracy, ułatwić Ci to może profesjonalny, dobry psycholog. Wśród moich usług jest między innymi psychoterapia indywidualna długo-, jak i krótkoterminowa, jak również terapie par i małżeństw. Zapraszam do kontaktu już dzisiaj w centrum stolicy!

Ujędrniony biust

Naturalne powiększanie biustu

Nie jesteś zadowolona z rozmiaru swoich piersi? Chcesz, aby były większe? Polecamy nasze preparaty odpowiedzialne za naturalne powiększenie biustu! Tabletki roślinne na bazie między innymi żyta, pszenicy, jęczmienia, gryki zwyczajnej oraz kukurydzy poprawiają także wygląd cery, włosów oraz paznokci.

Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych

Turnusy rehabilitacyjne na nizinach

Postaw już dziś na przyjemny oraz leczniczy wyjazd! Oferujemy wyjątkowe turnusy rehabilitacyjne na nizinach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zawsze tworzymy grupy, w których panuje przyjazna atmosfera. Zapraszamy zatem do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!