Bosch - najlepsze produkty

Rozrusznik Bosch

Dostępny w naszej ofercie rozrusznik Bosch to sprzęt niezawodny i skuteczny. Dzięki temu, że do jego wykonania wykorzystane zostały wysoko jakościowe materiały i sprawdzone rozwiązania, jesteśmy przekonani o jego długotrwałym i niezawodnym działaniu. Wybierając nasz produkt możesz być pewien, że jego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Zapraszamy na stronę internetową - czekają tam na Ciebie także inne informacje dotyczące naszej wyjątkowej propozycji. Zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie.

Przenośniki transportowe do firm

Przenośniki

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, która jest rajem dla wszystkich przedstawicieli firm zajmujących się produkcją, pakowaniem bądź przechowywaniem różnego rodzaju towarów. Dla nas liczy się pełne zadowolenie każdego klienta, który zdecyduje się na podjęcie współpracy z Optimal System. Prezentujemy w swoim asortymencie także przenośniki taśmowe, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, solidność konstrukcji i niezawodność w każdej sytuacji. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, że warto!

Automatyka maszyn

Automatyka maszyn

Nasza firma produkuje elementy służące do budowy układów zautomatyzowanych. Ówczesna automatyka to skomplikowane układy pneumatyczne, na które składają się takie elementy jak zawory redukcyjne czy elektrozawory oraz siłowniki. Te nowoczesne systemy stanowią przyszłość konstrukcji maszyn przemysłowych oraz budowlanych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Urządzenia grzewcze i chłodzące do samochodu

klimatyzacja samochodowa łódź

Pracujecie jako profesjonalni kierowcy? Z pewnością szukacie takich akcesoriów motoryzacyjnych, które pomogą Wam przetrwać w trakcie odbywania długich, często wielodniowych, tras. Nasza firma oferuje m.in. klimatyzacje samochodowe. Pomogą one szybko obniżyć temperaturę, nawet w tych pojazdach, które przez długi czas wystawione były na działanie palących promieni słonecznych. Można u nas nabyć również instalacje grzewcze, pomagające przetrwać w trakcie długich, zimowych postojów. Oprócz urządzeń, które minimalizują szkodliwy wpływ skrajnych temperatur, można u nas zamówić tachografy analogowe i cyfrowe, CB radia, a także ograniczniki prędkości. Nasz warsztat samochodowy, w którym dokonujemy nie tylko montażu różnorodnych systemów, ale także ich napraw, działa w Łodzi. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Naprawa urządzeń do druku

Maszyny poligraficzne

Z różnych maszyn poligraficznych korzystają drukarnie, punkty ksero oraz wszechstronne agencje reklamowe. Są to urządzenia, które często się psują i nie są niezawodne. Dlatego oferujemy usługę naprawy tych urządzeń, wraz z wymianą części, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zajmujemy się też gumowaniem wałków.

wagi samochodowe - masa.com.pl/

Wagi samochodowe

W naszym asortymencie znajdują się również najlepszej jakości wagi samochodowe. MASA to czołowy producent wag przemysłowych. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Wagi samochodowe to produkty cieszące się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów. Docenili nas oni za atrakcyjne warunki współpracy, które zaproponowaliśmy. Dodatkowo, wagi samochodowe MASA charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością, solidnością i trwałością.

Praktyczne szafy chłodnicze z Gastro Centrum

szafa chłodnicza

W Gastro Centrum znajduje się również praktyczna w zastosowaniu szafa chłodnicza, która zdobyła już popularność na polskim rynku. Oferujemy również atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich sprzętów. Skorzystaj z naszych usług, ponieważ naprawdę warto! Polecamy...

Koła pasowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Lira. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na na zakupie elementów najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach. Przedstawiamy zatem solidne koła pasowe! Są one przygotowane zarówno pod pasy klinowe, jak i zębate. Sprawdź i przekonaj się sam.

Firma oferująca odpylacze przemysłowe

odciągi wiórów

Jeśli prowadzisz zakład stolarski lub tartak, koniecznie zwróć uwagę na dostępne w naszej ofercie rozwiązania. Przedsiębiorstwo Mastervent dostarcza wydajne i doskonale sprawdzające się w swojej roli odciągi wiórów. Są to instalacje pojedyncze oraz wieloelementowe - to oznacza, że mogą być wykorzystywane do zbierania odpadów z kilku maszyn na raz. Najważniejszym elementem odpylaczy są worki, w których gromadzi się pył oraz większe frakcje, wykonane z wytrzymałego na naprężenia materiału. Zamów już dziś.

Obróbka metali ciężkich

Obróbka metali

Wykonywana przez nas obróbka metali to jeden z podstawowych elementów naszej oferty. W oparciu o najnowocześniejszy park maszynowy oraz zespół doświadczonych specjalistów świadczymy najwyższej jakości usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienia.

Kubler Sp. z o.o. oferuje akcesoria elektrotechniczne

Enkodery inkrementalne

Znakomita jakość dostępnych w naszej ofercie produktów sprawia, że cieszą się one popularnością wśród Klientów i są chętnie kupowane przez elektrotechników. Dostępne enkodery inkrementalne, które stanowią kluczowy element silników krokowych (zapobiegają gubieniu kroków i pozytywnie wpływają na funkcjonowanie mechanizmu), to świetna inwestycja. W katalogu znajdują się modele zróżnicowane pod względem parametrów technicznych. W katalogu dostępne są również inne podzespoły wykorzystywane na szeroką skalę w robotyce.

Program od CFI

Harmonogramowanie produkcji

Poszczególne działy w Twoim przedsiębiorstwie, z pewnością podniosą efektywność dzięki nowatorskim systemom IT. Zarządzanie produkcją będzie możliwe dzięki oprogramowaniu, które wspomaga kalkulację kosztów, polepsza terminowość, ułatwia harmonogramowanie i planowanie prac, śledzenie postępów ich wykonania.

Produkty elektrooporowe z PE

Kształtki z polietylenu

Sprzedajemy produkty służące do łączenia rurociągów z PE. Nasze elektrooporowe kształtki z polietylenu to między innymi mufy, trójniki, odgałęzienia siodłowe, obejmy naprawcze oraz redukcje. Mogą być one łączone przy użyciu kodu kreskowego albo manualnie (ręczne wprowadzenie wszystkich danych z etykietki).

Odzyskaj wszystkie dane

Odzyskiwanie danych Wrocław

Proponujemy skorzystanie z usług profesjonalnych i bardzo doświadczonych informatyków śledczych, dla których odzyskiwanie danych oraz ich trwałe usuwanie nie stanowi żadnego problemu. W przypadku spalenia dysku twardego, uszkodzenia kamery cyfrowej czy innego nośnika danych, zapraszamy do wizyty w naszym oddziale we Wrocławiu, gdzie odpowiednio zdiagnozujemy problem i jak najszybciej przywrócimy wszystkie ważne dla Państwa pliki. Zapewniamy w pełni profesjonalne usługi oraz niskie ceny naszych prac.

Instalacje elektryczne

Rozdzielnica podtynkowa

Jednym z oferowanych przez nas produktów jest rozdzielnica podtynkowa, która znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach użytkowych oraz domowych. Montowana jest w mniejszych i większych instalacjach elektrycznych. Umożliwia połączenie dodatkowych rozwiązań z zakresu automatyki, takich jak sterowniki czy zegary.

Aprotech - modernizacje pras hydraulicznych

Projektowanie układów elektrycznych

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem układów elektrycznych, wykonywaniem oraz wdrażaniem systemów do sterowania różnego rodzaju urządzeniami. Aprotech to firma zatrudniająca specjalistów z branży technicznej, by stworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Ponadto, firma przygotowuje również modernizacje pras hydraulicznych, remontując je oraz wyposażając w niezbędne systemy bezpieczeństwa. Przyczyniamy się także do szybszego pakowania oraz transportowania produktów naszych Klientów.

Rysowanie w trójwymiarze

Długopis 3d

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju drukujący długopis 3D, który pozwala na tworzenie rysunków w trójwymiarze! To zupełnie jak w bajce "Zaczarowany ołówek"! Do urządzenia niezbędny jest wkład w postaci specjalnego filamentu - w naszej ofercie dostępne są różnorodne kolory. Polecamy wszystkim miłośnikom rysowania i grafiki.

Dźwigniki nożycowe

Dźwignik nożycowy z oferty przedsiębiorstwa Proinvest jest urządzeniem sprawdzającym się podczas intensywnego użytkowania w miejscach przeładunku różnorodnych towarów. Firma Proinvest przygotuje projekt dźwignika nożycowego idealnie odpowiadającego wymaganiom danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy!