Odchudzające wczasy dla najmłodszych

Odchudzanie dzieci

Ilość dostępnych na rynku niezdrowych przekąsek i długie godziny spędzane przed ekranami komputerów sprawiają, że coraz więcej najmłodszych ma problemy z nadwagą. Odchudzanie dzieci w czasie letnich obozów i kolonii może pomóc im w utrzymaniu optymalnej wagi, poprawieniu ich kondycji i zmianie trybu życia na zdrowszy.

dekoracje na chrzest

Jest to bardzo ważna uroczystość, która stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania maleństwa całej rodzinie. Wśród wielu czynników mogących uświetnić wszystkim ten szczególny dzień, znajduje się również oprawa. Jeśli wybierzesz odpowiednie dekoracje na chrzest, z pewnością milej Ci będzie przyjmować gości.

Trening umiejętności społecznych dla dzieci

Nasza placówka terapeutyczna prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla najmłodszych. Przedszkole psychologiczno-pedagogiczne Pro-Integris w Bydgoszczy organizuje między innymi spotkania na których maluchy poznają techniki efektywnego uczenia się oraz trening umiejętności społecznych dla dzieci. Współpracujemy także z logopedą, który przeprowadza ćwiczenia, mające na celu zapobieżenie występowaniu wad wymowy. Oferujemy również warsztaty dla kadry pedagogicznej, na których nauczyciele mogą dowiedzieć się jak bajki i metafory wpływają na rozwiązywanie problemów uczniów a także jak wpływają wady wymowy na naukę pisania i czytania.

Wyprawka dla bobasa

Ubranka dla noworodka tanio

W naszym sklepie internetowym zakupisz wszystko, co potrzebne maluszkowi zaraz po przyjściu na świat. Kupisz u nas tanio ubranka dla noworodka, artykuły dla mamy, akcesoria niemowlęce, a także odzież dla starszaków. Naszym celem jest ułatwienie pielęgnacji maluszka i zaoferowanie rodzicom dokładnie tego, czego potrzebują dla swojego dziecka.

Pluszowe kotki

kot przytulanka

Podaruj swojemu dziecku pluszową maskotkę, z którą nie będzie chciało się rozstawać! Nasz kot przytulanka to fantastyczna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy z jakichś powodów nie chcą mieć u siebie żywego zwierzaka. Gwarantujemy, że nasz produkty wykonane są z materiałów przyjaznych dzieciom i odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Kurs języka zachodniego sąsiada

Nauka niemieckiego online

Chcesz w łatwy i szybki sposób podnieść swoje kompetencje, by być bardziej konkurencyjną osobą na rynku pracy? Nauka niemieckiego online w ramach kursów organizowanych przez naszą firmę pozwoli ci osiągnąć takie efekty. Z domu, w odpowiadającym ci czasie i w formie indywidualnej - czego więcej można chcieć?

Odzież dziecięca

Eleganckie ubrania dla dzieci pozwolą Państwu gustownie i modnie ubrać dziecko. W ofercie sklepu online znajdą Państwo funkcjonalne spodnie na szelkach, które są nie tylko bardzo piękne, ale również niezwykle wytrzymałe. Znajdą Państwo u nas ubrania dla dziewczynek i chłopców jak również urocze ubranka dla niemowlaków.