Wyjątkowy dzień dla maluszka - Bricks 4 Kidz

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Zaplanuj niezwykłe przyjęcie urodzinowe dla dziecka z Bricks 4 Kidz! Oferujemy doskonałą zabawę, wsparcie animatorów, a także mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych. To będzie niepowtarzalne wydarzenie! By pociechy mogły wynieść ze spotkania jak najwięcej, organizujemy warsztaty z wykorzystaniem klocków LEGO. Na życzenie rodziców, pod ich nieobecność, możemy zająć się podopiecznymi. Działamy na terenie Zielonej Góry, Wrocławia, Szczecina, Radomia czy Lublina. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę i rezerwacji terminu.

Odchudzające wczasy dla najmłodszych

Odchudzanie dzieci

Ilość dostępnych na rynku niezdrowych przekąsek i długie godziny spędzane przed ekranami komputerów sprawiają, że coraz więcej najmłodszych ma problemy z nadwagą. Odchudzanie dzieci w czasie letnich obozów i kolonii może pomóc im w utrzymaniu optymalnej wagi, poprawieniu ich kondycji i zmianie trybu życia na zdrowszy.

Produkty dla maluchów

Drewniane zabawki dla dzieci

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju produktów dla maluszków. Wśród proponowanych przez nas artykułów znajdują się drewniane zabawki dla dzieci. Oferujemy wózek dla lalek, klocki, ciuchcię, skrzynie na zabawki, skarbonki, wozy strażackie, a także personalizowane skrzynki na skarby.

Odzież z nadrukami dla dzieci

Tic Toc ubrania

Młodzież ma swoje ulubione miejsca w Internecie, zaś obecnie bezsprzecznie najmodniejszym serwisem społecznościowym wśród dzieci i nastolatków jest dynamiczny i zabawny Tic Toc. W naszym sklepie oferujemy specjalne ubrania przedstawiające różne warianty logo tej popularnej sieci. Spraw dziecku radość i pokaż, że je rozumiesz!

dekoracje na chrzest

Jest to bardzo ważna uroczystość, która stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania maleństwa całej rodzinie. Wśród wielu czynników mogących uświetnić wszystkim ten szczególny dzień, znajduje się również oprawa. Jeśli wybierzesz odpowiednie dekoracje na chrzest, z pewnością milej Ci będzie przyjmować gości.

Trening umiejętności społecznych dla dzieci

Nasza placówka terapeutyczna prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla najmłodszych. Przedszkole psychologiczno-pedagogiczne Pro-Integris w Bydgoszczy organizuje między innymi spotkania na których maluchy poznają techniki efektywnego uczenia się oraz trening umiejętności społecznych dla dzieci. Współpracujemy także z logopedą, który przeprowadza ćwiczenia, mające na celu zapobieżenie występowaniu wad wymowy. Oferujemy również warsztaty dla kadry pedagogicznej, na których nauczyciele mogą dowiedzieć się jak bajki i metafory wpływają na rozwiązywanie problemów uczniów a także jak wpływają wady wymowy na naukę pisania i czytania.

Efektywna nauka obcej mowy

Nowoczesna szkoła językowa

Jeśli chcesz szybko podnieść swoją znajomość angielskiego, doskonale trafiłeś! Nasza nowoczesna szkoła językowa zapewnia osiągnięcie wymiernych efektów nauczania w krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki przyswajaniu wiedzy jednocześnie przez obie półkule mózgowe - zgodnie z metodą opracowaną przez Colina Rose.

Wyprawka dla bobasa

Ubranka dla noworodka tanio

W naszym sklepie internetowym zakupisz wszystko, co potrzebne maluszkowi zaraz po przyjściu na świat. Kupisz u nas tanio ubranka dla noworodka, artykuły dla mamy, akcesoria niemowlęce, a także odzież dla starszaków. Naszym celem jest ułatwienie pielęgnacji maluszka i zaoferowanie rodzicom dokładnie tego, czego potrzebują dla swojego dziecka.

Pluszowe kotki

kot przytulanka

Podaruj swojemu dziecku pluszową maskotkę, z którą nie będzie chciało się rozstawać! Nasz kot przytulanka to fantastyczna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy z jakichś powodów nie chcą mieć u siebie żywego zwierzaka. Gwarantujemy, że nasz produkty wykonane są z materiałów przyjaznych dzieciom i odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Pozycja dziecka

Jak układać niemowlę do snu

Pierwsze dni po narodzinach dziecka są niezwykle nerwowe dla rodziców. Muszą oni zmienić swoje życie i podporządkować je całkowicie pod malucha, który dopiero nauczy się m.in. jeść o regularnych godzinach. Niezmiernie ważne jest także, jak układać niemowlę do snu. To istotne ze względu na odpowiedni rozwój kości dziecka.