Wyjątkowy dzień dla maluszka - Bricks 4 Kidz

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Zaplanuj niezwykłe przyjęcie urodzinowe dla dziecka z Bricks 4 Kidz! Oferujemy doskonałą zabawę, wsparcie animatorów, a także mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych. To będzie niepowtarzalne wydarzenie! By pociechy mogły wynieść ze spotkania jak najwięcej, organizujemy warsztaty z wykorzystaniem klocków LEGO. Na życzenie rodziców, pod ich nieobecność, możemy zająć się podopiecznymi. Działamy na terenie Zielonej Góry, Wrocławia, Szczecina, Radomia czy Lublina. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę i rezerwacji terminu.

Odchudzające wczasy dla najmłodszych

Odchudzanie dzieci

Ilość dostępnych na rynku niezdrowych przekąsek i długie godziny spędzane przed ekranami komputerów sprawiają, że coraz więcej najmłodszych ma problemy z nadwagą. Odchudzanie dzieci w czasie letnich obozów i kolonii może pomóc im w utrzymaniu optymalnej wagi, poprawieniu ich kondycji i zmianie trybu życia na zdrowszy.

Drewniane place zabaw producent

Polecamy Państwu drewniane place zabaw, których producentem jest nasza firma. Nasze place to gwarancja wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa potwierdzonego przez TUV Nord, który nadał im certyfikat zgodny z normą EN 71. Bezpieczeństwo, dobra zabawa i możliwość stałej rozbudowy to nasze drewniane place zabaw.