Wyjątkowy dzień dla maluszka - Bricks 4 Kidz

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Zaplanuj niezwykłe przyjęcie urodzinowe dla dziecka z Bricks 4 Kidz! Oferujemy doskonałą zabawę, wsparcie animatorów, a także mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych. To będzie niepowtarzalne wydarzenie! By pociechy mogły wynieść ze spotkania jak najwięcej, organizujemy warsztaty z wykorzystaniem klocków LEGO. Na życzenie rodziców, pod ich nieobecność, możemy zająć się podopiecznymi. Działamy na terenie Zielonej Góry, Wrocławia, Szczecina, Radomia czy Lublina. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę i rezerwacji terminu.

Dekoracyjne akcesoria do odzieży

Drewniane guziki

Ozdabiając ręcznie robione swetry lub szaliki, warto nadać im niepowtarzalnego charakteru. Świetnie posłużą do tego dekoracyjne drewniane guziki, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Zaprojektowane przez plastyka, wszystkie posiadają unikalny, cieszący oko wzór. Dajemy również możliwość umieszczenia na nich własnego loga lub napisu.

Odchudzające wczasy dla najmłodszych

Odchudzanie dzieci

Ilość dostępnych na rynku niezdrowych przekąsek i długie godziny spędzane przed ekranami komputerów sprawiają, że coraz więcej najmłodszych ma problemy z nadwagą. Odchudzanie dzieci w czasie letnich obozów i kolonii może pomóc im w utrzymaniu optymalnej wagi, poprawieniu ich kondycji i zmianie trybu życia na zdrowszy.