Specjalistyczne urządzenia chłodnicze

Szafa chłodnicza

Od pięciu lat zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych urządzeń dla gastronomii. W naszym asortymencie znajduje się profesjonalny sprzęt przeznaczony do restauracji, stołówek oraz wszelkich innych lokali serwujących jedzenie. Oferujemy między innymi szafy chłodnicze, niezbędne do przechowywania oraz magazynowania żywności. Zapewniają one świeżość produktów oraz pozwalają przedłużyć okres ich przydatności do spożycia. Posiadamy urządzenia wyłącznie renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami.

Szafy na wymiar Kraków

Jeśli potrzebne Ci są szafy na wymiar, Kraków zachęca do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą przygotowaną przez firmę "Studio Mebli Marzenie". Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie musisz odwiedzić stronę www podaną w linku. Zachęcamy do zakupu wysokiej jakości, solidnie wykonanych szaf wnękowych!

Berry Good - producent borówki amerykańskiej

borówka amerykańska producent

Jeszcze kilkanaście lat temu tylko mieszkańcy Ameryki Północnej oraz Japonii mieli dostęp do tego wyjątkowego owocu, który dziś cieszy się tak dużą popularnością na rynku polskim. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, który posiada odpowiednio kwaśne oraz lekkie tereny w województwie wielkopolskim, a także na Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie. Nasze owoce są zbierane tylko po osiągnięciu określonej średnicy, a następnie schłodzone i przetransportowane na półki sklepowe, by mogły zachować świeżość przez bardzo długi czas.

Catering Kraków

Zapraszamy do naszej restauracji w Krakowie gdzie oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Uwzględniamy przede wszystkim Państwa oczekiwania dlatego właśnie nasz catering jest bardzo ceniony wśród wielu odbiorców. Dbamy o spełnienie oczekiwań każdego naszego klienta. U nas zostaniesz potraktowany indywidualnie.

Ojami - obiady na każdą okazję

Quiche z kurczakiem

Chcesz cieszyć się doskonałym, pełnym smaku i aromatu obiadem? Doskonałym wyborem okaże się dla Ciebie quiche z kurczakiem oferowane przez firmę Ojami. Dowozimy do naszych Klientów wszystkie niezbędne składniki oraz przyprawy, a także dostarczamy przepis, dzięki któremu wszystko będzie naprawdę idealne.